خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958556 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نهضت بانوان انقلابی در کرمانشاه تشکیل شد

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
کرمانشاه- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل نهضت بانوان انقلابی در راستای رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی خبر داد.
بانوان،اسلامي،نهضت،انقلاب،علمي،تبليغات،دفاع،نقش،سازمان،حجاب، ...

خلاصه خبر

وی افزود: با ورود حجت الاسلام محمد قمی به سازمان تبلیغات اسلامی و تاکید بر اسلام ناب و ارائه نظرات جدید و تاکید بر نقش بانوان به عنوان بخش اعظمی از جامعه ساماندهی ظرفیت بانوان در رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفت.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: یکی از صحنه‌های زیبا در دیدار نخبگان علمی با رهبر انقلاب رقم خورد، جایی که یک مادر با حجاب اسلامی همراه فرزنداش به عنوان نخبه علمی حاضر بود که نشان از مانع نبودن حجاب و تعهد به خانواده برای رسیدن به قله‌های علمی داشت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958556 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.