خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان غائله گروگان گیری در چابهار با هلاکت 3 تروریست

تسنیم | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:53
سخنگوی فراجا از پایان غائله گروگان گیری در چابهار با هلاکت 3 تروریست خبر داد و گفت: پنج خانواده گروگان گرفته شده در صحت و سلامت هستند.
تروريستي،پليس،چابهار،شب،گذشته،رسيدند،سپاه،شهادت،مسكوني

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی پلیس در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته تا امروز که درگیری نیروهای پلیس با عوامل تروریستی ادامه داشت، بیان کرد: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت‌رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با ،شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.
وی افزود: در حادثه‌ی تروریستی دریابانیِ چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند.
دو تروریست‌ در اقدامی دیگر به کلانتری 11 چابهار حمله که پس از عدم موفقیت به آپارتمان های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگان‌گیری کردند که با حضور واحدِ تخصصی ِ رهاییِ گروگان پنج خانواده‌یِ دربند آزاد شدند.
واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند.
سخنگوی پلیس ادامه داد: خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این دو حادثه‌ سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس به شهادت رسیدند.
همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.
منتظرالمهدی هشدار داد: سخن پایانی با تروریست‌هایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد.
انتهای پیام/