خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دبیر ستاد امربه‌معروف کردستان: مشکلات مردم استان بدون حد و مرز به مسئولان منعکس می‌شود- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 17:13
گروه استان‌ها ــ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: امروز هر کسی مشکلی داشته به‌عنوان پناهگاه به این ستاد مراجعه کرده و مشکلاتشان را مطرح کرده و ما نیز به مسئولان استانی منعکس خواهیم کرد.
معروف،ستاد،منكر،نهي،كردستان،استان،جامعه،بانوان،ترويج،راستاي، ...

خلاصه خبر

وی با تاکید بر اینکه ستاد امر به معروف کردستان ستاد مچ‌گیری نیست بلکه ترویج معروف و پیشگیری از منکرات است، گفت: ستاد تاکنون به خود اجازه نداده که گزارشات واصله را طوری دنبال کند که باعث آبروریزی افراد شود،
وی با بیان اینکه آموزش اساس کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان است، افزود: از هفته گذشته تاکنون یک‌هزار و 400نفر در دوره‌های آموزشی امر به معروف شرکت کرده که این آمار 500نفر از میانگین کشوری بیشتر است.
برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های امر به معروف و نهی از منکر ویژه ضابطان
حسینی تصریح کرد: از همه مردم انتظار می‌رود که در راستای اجرای فریضه امر به معروف در جامعه این ستاد را همراهی کنند.
راه‌اندازی رشته دانشگاهی امر به معروف در دانشگاه آزاد
عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ماموریت دانشگاه‌ها در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر را خطیر خواند و اذعان کرد: متاسفانه علی‌رغم اقدامات انجام شده، در این حوزه ضعف داشته و آنچنان که باید و شاید نمود و تاثیرگذاری نداشته است.
عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان از راه‌اندازی رشته دانشگاهی امر به معروف در دانشگاه آزاد استان خبر داد و ابراز داشت: از جوانان کردستانی انتظار می‌رود در این رشته به تحصیل بپردازند.
رسالت ستاد امر به معروف کردستان مچ‌گیری نیست
محرم وزیری، مسئول هیئت اندیشه‌ورز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان نیز در این نشست با بیان اینکه احصا مطالب و مشکلات مردم و استان جزو رسالت اصلی این مجموعه است، هر آنچه که سبب پیشبرد اهداف نظام شود، معروف و تخریب‌ها نیز منکر محسوب می‌شود.
پخش کلیپ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از دیگر برنامه‌های این دیدار بود.