سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شیخ دعموش: حزب سمیر جعجع در صدد جلب رضایت آمریکا و متحدانش است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 01 آبان 1400 - 12:47
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد حزب القوات اللبنانیه با ایراد اتهاماتی علیه حزب الله در صدد جلب حمایت امریکا و متحدان آن است.
حزب،لبنان،الله،لبناني،جنايت،مسيحيان،داخلي،جنگ،هدف،رئيس،مقاوم ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازپایگاه خبری العهد لبنان، شیخ علی دعموش، معاون رئیس شورای اجرایی جنبش حزب الله لبنان تاکید کرد که هدف اصلی حزب الله، مقابله با رژیم صهیونیستی و ایستادگی مقابل تجاوزات این رژیم است و با هیچ فردی در داخل لبنان درگیر نمی‌شود.
مقاومت به خوبی آگاه است که هرگونه جنگ داخلی در لبنان فرصتی برای دشمن بعد از شکست همه جنگ‌ها و توطئه های آن است.
دعموش افزود: حزب الله هیچگاه وارد جنگ داخلی در لبنان نمی‌شود، زیرا در صدد امنیت، ثبات، صلح مدنی و همزیستی مسالمت آمیز در لبنان است و همه تلاش حزب الله از ابتدا این بوده که از لبنان و مردم آن محافظت کند.
مقاومت به خوبی آگاه است که هرگونه جنگ داخلی در لبنان فرصتی برای دشمن بعد از شکست همه جنگ‌ها و توطئه های آن است.
اما اکثر مسیحیان لبنان بر اساس سخنان اخیر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله متوجه شدند که چه کسی دروغ می‌گوید، مسیحیان از حزب نیرو‌های لبنانی می‌ترسند و نمی‌خواهند تجربه جنگ داخلی در لبنان تکرارشود، مسیحیان به خوبی می‌دانند که حزب نیرو‌های لبنانی بزرگ‌ترین خطر برای آنهاست.