خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2069325 خبر

آخر هفته چه فیلم‌هایی از تلویزیون پخش می‌شود؟

ایسنا | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:14
۴۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش می شود.
فيلم،شبكه،ماه،دي،كارگرداني،ساعت،سينمايي،بازي،جمعه،داستان،سيم ...

خلاصه خبر

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در ماه‌های پایانی عمر رژیم طاغوتی شاه در ایران، پس از پیوستن گروه‌های مختلف از بدنه‌ی ارتش شاهنشاهی به قیام مردم، ساواک و نیروهای امنیتی درصدد کنترل اوضاع برآمده و این امر موجب کشتار و درگیری‌های مختلف در پادگان‌های ارتش می‌شود.
نوریکو دختری خجالتی بوده که رابطه خوبی با مادرش داشته و اطلاعات عمومی بالایی هم داشته اما با مرگ مادر در ۱۰ سالگی اش برای مدتی طولانی این رویا را فراموش می کند.
مادر نوریکو پیش از مرگش برای تولدهای او تا ۲۰ سالگی نامه هایی می نویسد و هر کدام از این نامه دریچه ای را به زندگی او باز می کند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در ماه های پایانی عمر رژیم طاغوتی شاه در ایران، مردم به خیابان ها می ریزند تا مخالفت خود را با حکومت شاهنشاهی ابراز کنند.
دولت آمریکا شخصی به نام سرهنگ هایزر را به ایران می فرستد تا یک عملیات سری در ایران انجام دهد.
همزمان شاه هم بختیار را به عنوان نخست وزیر انتخاب می کند.
هایزر با سران ارتش ملاقات کرده و آنها به پشتیبانی از دولت بختیار تهییج می کند.
از طرفی سالیوان هم مکررا نزد شاه رفته و او را به خروج از ایران تشویق می کند.
شاه به بهانه درمان بیماری از ایران خارج می شود و بختیار هم با سران ارتش سر ناسازگاری می گذارد و ...
عروس داستان با نام ثمین که قصد ازدواج و ترک ایران را دارد خبردار می‌شود پس از سال‌ها جسد برادر مفقودالاثرش پیدا شده، موضوعی که اتفاقات غیر قابل پیش بینی برای زندگی او رقم می‌زند.
داستان این فیلم درباره فردی به نام برونسی فرمانده‌ای است که لحظه‌ای در اصول خود تردید نمی‌کند، برونسی از جبهه به شهر می‌آید تا همزمان عملیات خیبر را جمع‌ کرده و برای عملیات بدر به جبهه بروند اما هر یک از آنها مسائلی دارند که برونسی باید حل کند...
جایاراما در شب قتل دوستش از راه می رسد و با قاتل درگیر می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جک نیکلسون و شلی دووال آمده است: جک مرد نویسنده‌ای به همراه همسر و فرزندش در مکانی دورافتاده که یک هتل بوده است، اقامت می‌گزیند تا در طول فصل زمستان و در آرامش داستان خود را بنویسد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کارا الجالده، ادوارد فرناندز و سانتی پرگو آمده است: حکومت جمهوری در اسپانیا در سال ۱۹۳۶ توسط کودتای ارتش در هم کوبیده شد و ژنرال فرنکو به قدرت رسید.
سوفی داستان های خیالی را از زندگیش و این که در کانادا زندگی می کند و شوهرش هم فضا نورد است برای امیر می گوید و امیر هم می گوید که همسرش سارا از او جدا شده و پسرش رایان را هم با خود برده و با بهترین دوستش ازدواج کرده است.
در این فیلم با بازی بارت لانستر، کارل مالدن، تیملا ریتر و نویل براند خواهید دید: در سال ۱۹۱۲، زندانی خطرناکی به نام رابرت فرانکلین استرواد به خاطر قتل یک مرد، به زندان منتقل می شود؛ در ادامه پس از سه بار اعزام به دادگاه، حکم قصاص برایش صادر می شود اما مادرش با التماس و ناله به مسئولین، از آنها می خواهد که حکم پسرش را به حبس ابد تغییر دهند.
فیلم تلویزیونی «گور به گور» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی»، پنجشنبه، ۲۵ دی ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: نعمت و ماشاالله به خاطر سوءتفاهم‌هایی که بین‌شان پیش آمده، وصیتی کرده‌اند که بازماندگان آن‌ها را به دردسر انداخته است.
داستان فیلم با بازی الکس کندریک، شانن فیلدز و جیسون مک لئود در مورد یک تیم فوتبال است که با ایمان به خدا به موفقیت می رسند.
از طرفی بچه دار نشدن او باعث ناراحتی او و همسرش شده است.
همسر او ، دفنی، زنی خودخواه و مغرور است که پس از به دنیا آمدن پسرشان، بیلی، او را به پرستار سپرده و با همسرش مشغول خوش گذرانی می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مایکل داگلاس و شان پن آمده است: ماجرای بانکدار پولدار ولی تنهایی به نام نیکلاس که جز پول و مسائل اقتصادی به چیز دیگری نمی اندیشد.
خاطره خودکوشی پدر اکنون که او به سن چهل سالگی رسیده او را رها نمی کند.
برادر نیکلاس تنها کسی است که روز تولد او را به یاد دارد و به او یک هدیه ی عجیب میدهد.
شون پن که نقش برادر نیکلاس را بازی میکند نام او را در یک شرکت ثبت کرده است.
داستان این فیلم با بازی هانا بینکه، جانیس نیوانِر و آمبر بونگارد؛ درباره میکا دختر جوانی است که مهارت بالایی در اسب سواری دارد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در ماه های پایانی عمر رژیم طاغوتی شاه در ایران، مردم به خیابان ها می ریزند تا مخالفت خود را با حکومت شاهنشاهی ابراز کنند.
دولت آمریکا شخصی به نام سرهنگ هایزر را به ایران می فرستد تا یک عملیات سری در ایران انجام دهد.
همزمان شاه هم بختیار را به عنوان نخست وزیر انتخاب می کند.
هایزر با سران ارتش ملاقات کرده و آنها به پشتیبانی از دولت بختیار تهییج می کند.
از طرفی سالیوان هم مکررا نزد شاه رفته و او را به خروج از ایران تشویق می کند.
شاه به بهانه درمان بیماری از ایران خارج می شود و بختیار هم با سران ارتش سر ناسازگاری می گذارد و ...
داستان فیلم با بازی کازایو کامناشی، رایو کاتسوجی و ساتوشی تیساماباکی؛ درباره‌ یک تیم بیسبال ژاپنی به نام ونکوور کانادا می‌باشد که در دورانی که کشور ژاپن دچار درگیری و مشکلات بسیاری بود، بر موانع غلبه کرد و به موفقیت هایی بزرگ دست یافت ...
داستان این فیلم با بازی یدیوت جاموال، آدا شارما، اشا گوپتا، آویشا شارما، فردی درووالا، تاکور انوپ سینگ و سومیت گولاتی؛ درباره یک سرباز است که دارای مهارت های رزمی فوق العاده ای می باشد.
در این فیلم با بازی مایکل داگلاس و شان دویل خواهیم دید: دکتر نیتان کانراد روان درمان گر معتبر نوجوان هاست.
وقتی دختر جوان او را کاستر که جنایتکاری متخصص تکنولوژی حراستی است می رباید، دکتر کانراد خود را با ماجرایی کابوسی گونه رودررو می بیند ...
سال ها قبل همسر او دچار سانحه شده و فوت کرده است.
ولی سعید توانسته جای مادر را برای نبات بگیرد و زندگی آنها با هم خیلی خوب است.
آنها که اکنون حمل و نقل محصولات اینترنتی را به عهده دارند، مدت‌ها پیش مسئول رساندن نوزادان به پدر و مادرشان بودند.
هانتر، رئیس شرکت که از کارهای این دختر خسته شده است به جونیور، لک‌لک جوان و کارمند ارشد شرکت کورنر استور که می‌خواهد خیلی زود در کارش پیشرفت کند و مقام بالاتری به دست آورد مأموریت می‌دهد تا تولیت را از کارخانه اخراج کند.
در این فیلم با بازی دن گِلِن و ژاکلین اولیور خواهیم دید: هارولد پسر بچه ای است که همراه خانواده اش به شهری جدید نقل مکان کرده و نتوانسته با هم مدرسه ای هایش ارتباط درستی برقرار کند.
برخی از بچه ها که این بدقولی را نپذیرفته اند.
داستان فیلم با بازی الکس کندریک، شانن فیلدز و جیسون مک لئود در مورد یک تیم فوتبال است که با ایمان به خدا به موفقیت می رسند.
از طرفی بچه دار نشدن او باعث ناراحتی او و همسرش شده است.
او فرزندی دارد به نام محمد جواد که پس از مرگ پدر اداره یتیم‌خانه را بر عهده می‌گیرد، پرچم‌دار مبارزه با نیروهای بیگانه می‌شود و ...
در این فیلم خواهیم دید: امیر و سارا زن و شوهر خوبی هستند.
الهه خواهر امیر که نزدیک عروسی دخترش مهرنوش است تماس می گیرد و به امیر می گوید که حال پدرشان خوب نیست و بهتر است که به دیدن او بروند ولی امیر که متوجه شده است که فردی به نام لطفیان که شریک کاریش بوده است از او کلاه برداری کرده و مبلغ زیادی که حاصل ۱۵ سال کار اوست را با خود برده است و از دست وکیل امیر هم کاری ساخته نیست.
سارا از امیر می خواهد که به بجنورد و دیدن پدرش بروند ولی امیر به خاطر حال سارا و دغدغه های کاریش راضی نیست ولی بالاخره راهی سفر می شوند که ...
داستان «فصل آخر» در زمان حال می‌گذرد و فلاش‌بکی به دوران گذشته و سال ۵۶ دارد.
این تله‌فیلم داستان دختری را روایت می‌کند که یکی از کتاب‌های پدرش را که نویسنده بوده است مطالعه می‌کند و با حقایقی تکان‌دهنده مواجه می‌شود.
اتفاقات این داستان در دوران معاصر می‌گذرد و مطالب کتاب، شخصیت‌های داستان را در فضای سال ۵۶ قرار می‌دهد.
دختر نویسنده کتاب که داستان نوشته شده پدر را می خواند، به دنبال مادرش می گردد که قبل از انقلاب دچار حادثه شده است و همدیگر را گم کرده اند.
او با خواندن کتاب و پیدا کردن شخصیت های داستان ...