خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 01 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آشفته بازار مشاوران در دو وزارتخانه دولت/ ۳۶ مشاور در وزارت صنعت و کار چه می‌کنند؟ + اسامی

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:41
عملکرد وزاری جدید دولت نشان می‌دهد که این وزرا در طی ۸۰ روز پس گرفتن رأی اعتماد از مجلس موفقیت آمیز نبوده و در بر همان پاشنه قبلی می‌چرخد، گویی هیچ تغییر و تحولی در دولت صورت نگرفته است.
سايت،مصوب،سازماني،عناوين،مشاوران،وزارت،دولتي،اجرايي،مقامات،ك ...

خلاصه خبر

با این وجود وزرای دولت روحانی فقط به فکر تعداد معدودی از اطرفیان خود هستند، اطرافیانی که این روز‌ها پست مشاوره می‌گیرند و حقوق‌های آنچنانی.
بررسی اسامی مشاوران وزرا در سایت وزارتخانه‌ها و اخبار رسمی نشان می‌دهد در حال حاضر محمد شریعتمداری با ۲۰ مشاور و رضا رحمانی با ۱۶ مشاور رکورددار داشتن مشاور هستند.
نکته عجیب ماجرا در وزارت صنعت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که هم اکنون افرادی بر روی کاغذ و در سایت وزارتخانه صمت مشاور رحمانی‌اند، ولی در اجرا تمام حضورشان در وزارت کار و در کنار شریعتمداری است که از آن جمله می‌توان به " علی احمدیان مشاور وزیر صنعت در امور اجرایی"، محمدرضا فیاض مشاور وزیر صنعت در امور بین الملل"، محسن بهرامی ارض اقدس، سید میعاد صالحی و آنوش رحام اشاره کرد که این روز‌ها خیلی مواقع در کنار شریعتمداری اند، ولی حقوقشان را از وزارت صمت دریافت می‌کنند.