خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1872011 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران انتشارات سروش چه گذشت؟

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
مراسم تکریم مجید بلالی و معارفه ابراهیم شمشیری مدیران انتشارات سروش، در ساختمان سروش برگزار شد.
مديريت،حوزه،كاركنان،نشر،انتشارات،تعطيلي،اسبق،شمشيري،بلالي،فر ...

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،مراسم تکریم مجید بلالی و معارفه ابراهیم شمشیری مدیر عامل انتشارات سروش، عصر امروز ( چهارشنبه ۱۹ دی) در ساختمان سروش برگزار شد.
در این مراسم علی اصغر شعردوست مدیر اسبق سروش، حسن خجسته معاون اسبق صدا، مجتبی رضایی سرپرست صندوق بازنشستگی صداوسیما و میثم نیلی ریاست هیئت مدیره انتشارات سروش حضور داشتند.
حسن خجسته معاون اسبق صدا در این نشست، گفت: محیط رسانه بسیار متحول شده و فرصت‌های جدیدی ایجاد شده است.
بخش زیادی از خانواده فرهنگی کشور زمانی را در سروش گذرانده اند و سروش یکی از جریانات فرهنگی کشور و از سرمایه‌های سازمان صداوسیما است.
وی در خصوص روند تحولات سروش در سال‌های اخیر گفت: طی پنج سال گذشته اتفاقاتی در صنعت نشر رخ داد که صنعت نشر نتوانست خود را با آن وفق دهد و روزی نیست که شاهد تعطیلی دفتر مجله و نشریات نباشیم.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1872011 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.