خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 23 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پوراحمد بدون چالش گاف هایش را پذیرفت/حس کارگردانی که بهترین و بدترین مادر دنیا را به تصویر کشید

فارس | فرهنگی و هنری | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:18
کیومرث پوراحمد در نشست خبری نمایش تیغ و ترمه پس از اینکه با انتقادات زیاد اهالی رسانه مواجه شد، گفت: من قبول دارم که برخی شخصیت ها رها شده اند، برخی سکانس ها حذف و پایان بندی ها مناسب نیست بنابراین از همه مردم و تاریخ سینما عذرخواهی میکنم.
فيلم،پوراحمد،امير،ترمه،رمان،مادر،سينما،نقش،پايان،فيلمنامه،قص ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار سینمای خبرگزاری فارس، نشست خبری فیلم سینمایی تیغ و ترمه به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد با حضور عوامل این فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
وی درباره خواندن رضا یزدانی نیز گفت: حنجره زخمی رضا یزدانی آبشارانی است که از آن صدا سرازیر است ، من عاشق صدای رضا و خودش هستم.
سپس لاله اسکندری بازیگر نقش مادر گفت: بهترین خاطرات من از فیلم هایی چون اتوبوس شب و قصه های مجید بوده که با آقای پوراحمد رقم خورده است.
رضا یزدانی خواننده این فیلم نیز گفت: من ترانه های بسیاری برای کارگردان های بزرگ سینمای ایران خواندم و در کارنامه کاری ام کیومرث پوراحمد را کم داشتم و باعث افتخارم است که در این فیلم در کنارشان بودم.
من از سال های قبل زیاد با آقای پوراحمد کار کردم و خوشحالم که با یک گروه خوب و حرفه ای هم کار کردم.
پوراحمد درباره استفاده از برخی واژگان نامناسب در این کار گفت: من نمیدانم منظورتان از این الفاظ رکیک چیست من خیلی از این الفاظ را اصلا به کار نبردم ما خیلی از این واژگان را در هالیوود هم میبینیم اگر کسی به او برخورده من از او و تاریخ سینما عذرخواهی میکنم.
به نظر من قصه های مجید بهترین فیلم تاریخ سینما بوده و اگر من الان به بی هویتی رسیدم حتما اشکالات کار من یا کج اندیشی های الان من است.
آقای پوراحمد یک فیلمی ساختند و قصه ای تعریف کردند و حال دیگر خیلی مهم نیست که چه لوکیشن ها و شرایطی داشتیم.
کارهای اخیر آقای پوراحمد جزو فیلمنامه های قصه دارشان است و ما نمیتوانم یک بخش واقعی جامعه را جدا کنیم، نقش امیر اصلا بی هویت نیست چون او جهان جوانان را تصویر میکند و بخش هایی از زندگی پدر و مادر ترمه را در زندگی امیر و ترمه ما میبینیم.