خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867356 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عربستان از اندکی افزایش در ذخایر نفتی خود خبر داد

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 19:00
عربستان سعودی پس از بازرسی‌های مستقل امروز، چهارشنبه، از اندکی افزایش در ذخایر نفت خام خود خبر داد.
رياض،گاز،ذخاير،نفت

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اُیل اند گس اینوستور، عربستان سعودی پس از بازرسی‌های مستقل امروز (چهارشنبه) از اندکی افزایش در ذخایر نفت خام خود خبر داد.
وزیر انرژی عربستان سعودی در بیانیه‌ای که امروز، 9 ژانویه، در خبرگزاری دولتی این کشور منتشر شد اعلام کرد مجموع ذخایر نفت و گاز ریاض حدود 268.5 میلیارد بشکه نفت و 324.4 تریلیون فوت مکعب گاز تا پایان سال 2017 بوده است.
طبق بررسی آماری که شرکت نفت و گاز چند ملیتی «بی‌پی» انجام داده است تقریبا 30 سال بود که ریاض با وجود افزایش تولید هر ساله آمار مشابهی برای ذخایر خود یعنی حدود 261 میلیارد بشکه، اعلام می‌کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867356 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.