سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارائه خدمات حقوقی رایگان مرکز وکلای قوه قضاییه

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:31
اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با حضور در بقاع متبرکه سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات حقوقی رایگان به مراجعان کردند.
حقوقي،خانواده،وكلا،مشاوران،ميز،مشاوره،مقدس

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در راستای خدمت‌رسانی به مردم و رسیدگی به مشکلات حقوقی، قضایی، ارائه مشاوره رایگان حقوقی، روانشناسی و مددکاری، میز خدمت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آستان مقدس امام‌زادگان در سراسر کشور برگزار شد.
در همین راستا حسن عبدلیان‌پور؛ رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده و حجت‌الاسلام حسنی‌نیا؛ معاون حقوقی سازمان اوقاف با حضور در آستان مقدس امازاده صالح(ع) واقع در میدان تجریش تهران به ارائه خدمات حقوقی به زائران و دیگر مراجعان پرداختند.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در این مراسم گفت: همه ما به لحاظ اعتقادی و مذهبی اغلب اگر مشکلی داشته باشیم به امامان و امام‌زادگان(ع) رو می‌کنیم؛ لذا این اماکن مقدس منشأ خیر و برکت هستند.
عبدلیان‌پور در ادامه گفت: در چنین فضایی وقتی میز خدمت حقوقی و مشاوره خانواده دایر باشد چه بسا کسانی که با برخی مشکلات دچار فشار و سختی شده‌اند بتوانند با استفاده از حضور و دانش وکلا و مشاوران ما گره‌ای از کارشان باز شود.
وی اضافه کرد: لذا در جهت خدمت‌رسانی در چنین مکان‌های مقدسی با سازمان اوقاف و امور خیریه تفاهم‌نامه‌ای به امضا رسید که طی آن پنجشنبه آخر هرماه در بقاع متبرکه در سراسر کشور میز خدمات حقوقی و مشاوره خانواده برپا می‌شود تا به صورت رایگان به زائران و مراجعان خدمت‌رسانی کنند.
انتهای پیام/