سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان بلاتکلیفی پروژه‌های ورزشی آذربایجان‌ شرقی - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:13
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از پایان بلاتکلیفی پروژه های ورزشی استان خبر داد.
شهرستان،ورزشي،مصنوعي،استان،چمن،روستاي

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حبیب ستوده‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری چند پروژه ورزشی به ارزش 445 میلیارد ریال در هفته دولت در آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: با توجه به روند خوب جذب اعتبارات ویژه در حوزه عمرانی اماکن ورزشی استان در سال‌های اخیر، بسیاری از پروژه های نیمه تمام ورزشی استان به مرحله بهره‌برداری رسیده و پیشرفت‌های چشمگیری در پروژه های عمرانی استان رقم خورده است.
وی افزود: در حال حاضر بیشتر پروژه‌های عمرانی استان پس از سال ها بلاتکلیفی، در مرحله اتمام و بهره‌برداری قرار گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در مورد پروژه‌های قابل افتتاح این استان گفت: زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای بسطاملو در شهرستان خداآفرین، چمن‌های مصنوعی مینی فوتبال روستای امند و شهر وایقان، چمن مصنوعی روستای نعمت‌الله و شهر تسوج شهرستان شبستر، سالن ورزشی چندمنظوره روستای اندریان شهرستان ورزقان، چمن مصنوعی فوتبال استادیوم شهرستان هریس و چمن مصنوعی مینی فوتبال بخش مهربان شهرستان سراب از مهم‌ترین پروژه‌های در آستانه بهره‌برداری هستند.
ستوده‌نژاد افزود: همچنین استخرهای باسمنج، اهر و مراغه، سالن ورزشی حجاب و سالن سه هزار نفری شهرستان سراب ازجمله اماکن ورزشی هستند که مورد بازسازی قرار گرفته و هم اکنون آماده بهره‌برداری هستند.
انتهای پیام/