خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 27 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تعیین 1637 شعبۀ اخذ رأی برای انتخابات در لرستان

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 16:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان از پیش بینی هزار و 637 شعبه برای اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری در این استان خبر داد.
لرستان،انتخابات،ياوري،فرمانداران،انتخاباتي،ستادهاي،استانداري ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، احسان یاوری، ظهر امروز، در نشست شورای اطلاع‌رسانی لرستان در سالن جلسات استانداری گفت: ستاد انتخابات این استان تشکیل شده‌است و فرمانداران نیز در شهرستان‌ها ستادهای انتخابات را تشکیل داده‌ند.
وی اضافه کرد: بالای 90 درصد اعضای هیئت‌های اجرایی لرستان همان اعضای هیئت‌های اجرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند که مورد تأیید قرار گرفته‌اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان عنوان کرد: دستگاه‌های احراز هویت برای به‌روزرسانی به تهران ارسال شده‌است و در سطح حوزه‌های انتخابیه توزیع می‌شود.
یاوری با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات از امروز بیان کرد: ستادهای تبلیغاتی در استان‌ها و شهرستان‌ها زمانی به رسمیت شناخته می‌شوند که نماینده‌های خود را معرفی کنند که تاکنون این معرفی رسمی انجام نشده‌است.
وی خاطرنشان کرد: نماینده‌های برگزاری انتخابات در لرستان به استانداری دعوت می‌شوند و محل‌های ستاد انتخاباتی در شهرستان‌ها با هماهنگی فرمانداران مشخص خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان تأکید کرد: آموزش برخط فرمانداران و بخشداران دوباره در دستورکار قرار گرفته‌است و در قالب گروه‌بندی توسط مسئولان وزارت کشور در حال انجام است.
یاوری اذعان کرد: طبق تصمیم هیئت نظارت برای انتخابات ریاست‌جمهوری دو مدرک شناسنامه و کارت ملی معتبر است، امّا برای ایرانیان مقیم خارج گذرنامه نیز معتبر است.
وی ادامه داد: شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در لرستان فراهم است و امیدواریم با تقیّد به قانون و رعایت چارچوب‌ها انتخاباتی سالم، پرشور و رقابتی در این استان برگزار شود.
انتهای پیام/645/.