خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش حماس به عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 13:06
یکی از رهبران حماس، عملیات ضد صهیونیستی که صبح امروز در قدس اشغالی انجام شد را ستوده و تاکید کرد که این عملیات‌ها بیانگر عزم فرزندان فلسطین برای آزادی سرزمین خود از شر اشغالگران است.
فلسطين،عمليات،اشغالي،قدس،صهيونيستي،رژيم،اشغالگر،ضد

به گزارش مشرق، «عبدالحکیم حنینی» از رهبران جنبش حماس فلسطین در واکنش به عملیات قهرمانانه ضد صهیونیستی که صبح امروز دوشنبه در قدس اشغالی انجام شد اعلام کرد که این عملیات قهرمانانه بیانگر عزم و اراده مقاومت و تعهد آن برای محافظت از فرزندان ملت فلسطین و سرزمین و مقدسات ما از شر اشغالگران صهیونیست است.
حنینی در اظهاراتی مطبوعاتی گفت که زمان و مکان عملیات‌های ضد صهیونیستی که مبارزان قهرمان فلسطینی انجام می‌دهند اهمیت زیادی دارد.
این عملیات همزمان با تحرکات متجاوزانه صهیونیست‌ها علیه مسجد الاقصی و توطئه‌های رژیم اشغالگر برای گسترش شهرک سازی در اراضی فلسطینی انجام شد که این تجاوزات رژیم اشغالگر مستلزم یک اقدام میدانی جدی برای دفاع و حمایت از اراضی و مقدسات فلسطین است.
این رهبر حماس تصریح کرد که تحولات اخیر در کرانه باختری و قدس اشغالی و عملیات های پیشرفته‌ای که شاهد آن هستیم همگی دلیلی بر میزان خشم مردم و مقاومت فلسطین به خاطر توحش و جنایات شنیعی است که رژیم اشغالگر و گله‌های شهرک نشین آن ضد مردم فلسطین انجام می‌دهند.
وی در ادامه تاکید کرد که ما به فرزندان قهرمان ملت خود و مقاومت شجاعانه آنها درود می‌فرستیم و از همه مردم خود در کرانه باختری و قدس اشغالی می‌خواهیم تا بیش از پیش برای قیام علیه اشغالگران با یکدیگر متحد شوند و با هر روش ممکن در برابر دشمن صهیونیستی بایستند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه از عملیات ضدصهیونیستی در غرب قدس اشغالی خبر دادند.