خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نفرت از اسرائیل یک نفرت جهانی است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 10:53
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی، گفت: امروز برائت و انزجار از اسرائیل، منحصر در مردم فلسطین و انسان های مسلمان نیست، بلکه سراسر جهان مرگ بر اسرائیل سر می دهند و نفرت از رژیم صهیونیستی نفرت جهانی است.
رژيم،صهيونيستي،حمله،اسرائيل،توسعه،غيرانساني،غده،سرطاني،رضوي، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، به نقل از استانداری خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت گنابادی‌نژاد ضمن محکومیت اقدام سفاکان اسرائیل در حمله به کنسولگری سفارت ایران و شهادت فرزندان اسلام، اظهار داشت: از بهترین تعابیری که در عصر ما در رابطه با رژیم صهیونیستی یاد شده است، تعبیر امام راحل(ره) بود که از اسرائیل به عنوان غده سرطانی نام بردند، چرا که سرطان از بیماری‌های وخیم لاعلاجی است که گسترش غده سرطانی برای نابودی آن کافی است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی ادامه داد: امروز شرایطی را مشاهده می‌کنیم که بعد از 70 سال رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی توسعه زیادی یافته، اما از آنجا که این توسعه، توسعه نسل‌کشی بوده، خود این توسعه بهترین سند برای نابودی و پایان رژیم صهیونیستی است و با نگاه به کارنامه پر از تباهی رژیم صهیونیستی در 70 سال گذشته، در می‌یابید بیشترین زندان‌ها، شکنجه‌گاه‌ها، کودک‌کشی‌ها، حمله به بیمارستان‌ها، حمله به زنان و کودکان مظلوم و بی‌گناه، بیماران، مساجد، کلیساها، مردم غیرنظامی و غیره در رژیم سفاک صهیونیستی وجود دارد.
وی با بیان این که در 6 ماه گذشته آنچه در غزه اتفاق افتاد، بالاترین درجه وحشی‌گری، غیرانسانی و حیوانی بود که رژیم صهیونیستی از خود در برابر انسان‌های بی‌گناه نشان داد و در تاریخ ثبت شد، عنوان کرد: مجموعه این منش غیرانسانی، غیربشری و وحشی‌گرانه رژیم صهیونیستی، در حمله به ساختمان کنسولی ایران در دمشق بروز پیدا کرد و موضوعی که از نظر کلیه قوانین و مقررات بین‌المللی محکوم است، توسط این کشور جانی و خیانتکار رقم خورد.
گنابادی‌نژاد با بیان اینکه گویا بناست تا رژیم صهیونیستی در پایان عمر نامبارک خویش، همه ظلم‌ها و جنایت‌ها را در کارنامه خود تمام کند، خاطرنشان کرد: این نگرانی حتی از سوی حامیان مجامع بین‌المللی که در این سال‌ها حمایت گسترده‌ای از این رژیم داشتند بروز پیدا می‌کند و شاهد بودیم مجامع بین‌المللی در ساعات اولیه این حمله را محکوم کردند، زیرا نگرانی وجود دارد که رژیم صهیونیستی در ادامه حمایت از داعش، القاعده، جریان حضور نظامی در عراق و ظلم‌ها و جنایت‌هایی که در اقصی نقاط منطقه داشته، جنگ سفارتخانه‌ها را راه بیاندازد و این همان پرده‌های آخر نمایش سیاه و تاریک و ظلم‌باری است که رژیم صهیونیستی از خود بروز می‌دهد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه امروز برائت و انزجار از اسرائیل، منحصر در مردم فلسطین و حتی ایران و انسان‌های مسلمان نیست، بلکه سراسر جهان مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند، تصریح کرد: امروز نفرت از رژیم صهیونیستی، به یک نفرت و فرهنگ جهانی تبدیل شده است.
وی ادامه داد: امیدواریم شهادت سردار زاهدی، سردار حاجی رحیمی و همراهان آنان که مظلومانه، غیرانسانی، غیربشری و غیرقانونی در خاک و خانه خودشان مورد هجمه قرار گرفتند، با محکومیت گسترده و انتقام سختی که رژیم صهیونیستی تحمل و پرداخت خواهد کرد که نهایت آن نیز نابودی این رژیم خواهد بود، پاسخ داده شود.
انتهای پیام/282/