خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمله به آمبولانس در جنوب استان کرمان تروریستی نبود

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 23:53
حمله به آمبولانس در جنوب استان کرمان تروریستی نبوده و اختلافات قبلی زمینه ساز وقوع این دو قتل شده است.
كهنوج،مسلحانه،شهرستان،زندان،پرونده

امید رضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به جزئیات حمله مسلحانه به یک آمبولانس خصوصی در جنوب استان کرمان، اظهار داشت: این حمله مسلحانه در حوزه جیرفت اتفاق افتاده است.
وی با اشاره به اینکه در ارتباط با موضوع قبلاً یک پرونده در شهرستان عنبرآباد و یک پرونده در شهرستان رودبار تشکیل شده بود، گفت: یک متهم در ارتباط با این پرونده در زندان کهنوج بوده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج با اشاره به اینکه پرونده اولیه در حوزه رودبار بوده است، افزود: صبح امروز عده‌ای برای ملاقات با این متهم به زندان کهنوج می‌آیند که جلوی زندان کهنوج تیراندازی انجام می‌شود و ضاربان پس از تیراندازی فرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه در تیراندازی صبح امروز جلوی زندان کهنوج یک نفر مجروح شده که بیمارستان منتقل می‌شود، ادامه داد: پس از این اتفاق فرد مجروح با رضایت خودش از بیمارستان کهنوج ترخیص شده و با آمبولانس خصوصی در حال انتقال از بیمارستان کهنوج به جیرفت بود که این اقدام مسلحانه رخ می‌دهد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج با اشاره به اینکه حمله مسلحانه به آمبولانس در حوزه جیرفت انجام شده است، گفت: ضاربین این اقدام مسلحانه نیز در حوزه قضائی کهنوج نیستند.
انتهای پیام/511/