خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۲ کشته در حمله مسلحانه به آمبولانس در کرمان+ عکس

مشرق | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 21:47
ضاربی مسلح پس از آزادی پسرعموی خود از زندان، ابتدا در کهنوج و سپس در عنبرآباد به سمت او تیراندازی می‌کند که او و یک نفر دیگر را به قتل می‌رساند و ۲ نفر هم زخمی می‌شوند.
كهنوج،آمبولانس،ضارب،مصدوم

به گزارش مشرق، فرماندار کهنوج گفت: اولین حادثه عصر امروز در کهنوج رخ داد که ضارب پسرعموی خود را که از زندان خارج می شود با تیر می‌زند و مصدوم می‌شود.
علی شعبانی افزود: مصدوم را به بیمارستان کهنوج می فرستند تا به جیرفت اعزام شود اما در مسیر، ضارب با حمله به آمبولانس پسر عموی خود و شخص دیگری را به قتل می‌رساند.
وی ادامه داد: پیش از آن هم پرستار و یکی از کارکنان بیمارستان کهنوج در اتفاقی جداگانه که با آمبولانس دیگری در تردد بودند به دلیل اینکه از سوی همین ضارب مسلح به اشتباه هدف گرفته می شوند و تصور می‌کند همان آمبولانس حامل پسرعمویش است مورد حمله قرار می‌گیرند و مصدوم می شوند.
فرماندار کهنوج یادآور شد: در نزاعی که پسرعموها پیشتر داشته‌اند یکی کشته می‌شود و یکی به زندان می‌افتد و امروز برادر فردی که پارسال کشته شده بود به پسرعمویش حمله کرده است.
گفته شده زخمی‌ها یکی از کارکنان بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج و دیگری راننده آمبولانس بودند.