خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«حماسه حضور برای ظهور» در سومین حرم اهل‌بیت علیهم السلام + تصویر - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 15:12
سومین حرم اهل بیت (ع) در شیراز در سالروز میلادیگانه منجی عالم بشریت همانند هر سال غرق در شور و شعف است، اما این جشن ها به دلیل همزمان شدن با گرم شدن تنور انتخابات رنگ و بوی دیگری داشت.
حضرت،عج،ولادت،سالروز،ميلاد،شيراز،حضور

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان (عج)، شادپیمایی منتظران ظهور یگانه منجی عالَم بشریت، از میدان شهداء تا حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام برگزار شد.
خیابان‌های بارانی شیراز در سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) میزبان همه ارادتمندان و مشتاقان حضرت مهدی (عج) در گروه‌های سنی مختلف این شهر بود تا درکنار هم میلاد منجی عالم بشریت را جشن بگیرند.
هوای امروز کلانشهر شیراز جلوه دیگری به جشن‌های میلاد بخشیده بود و فضای روحانی آستان احمدبن موسی (ع) نیز رنگ و حالی دیگر داشت.
نامزدهای مجلس دوازده مجلس شورای اسلامی و طرفدارانشان نیز از فرصت حضور پرشور مردم در مساجد و اماکن مذهبی بهره گرفتند تا میلاد حضرت ولی عصر امسال رنگ و بوی انتخاباتی به خود بگیرد.
به گزارش تسنیم، امام‌زادگان و اماکن متبرکه، مساجد و حسینه‌های استان فارس سرشار از حضور مردم و گردشگران در جشن‌های نیمه شعبان است و مردم با حضور در مراسم‌ ویژه سالروز ولادت امام زمان (عج) این روز بزرگ را گرامی داشتند.
انتهای پیام/424/