خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محدودیت های ترافیکی جشن پیروزی انقلاب و یوم الله 22 بهمن در کاشان اعلام شد

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 21 بهمن 1402 - 13:12
رئیس پلیس راهور کاشان محدودیت های ترافیکی جشن پیروزی انقلاب و یوم الله 22 بهمن در کاشان را تشریح کرد.
كاشان،ميدان،مراسم،برگزاري،راهپيمايي،جشن،تردد،22،بهمن

سرهنگ مهدی پاکروان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به محدودیت‌های ترافیکی امشب و فردا به مناسبت جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این جشن در سه میدان 15 خرداد، میدان کمال‌الملک و میدان جهاد کاشان برگزار می‌شود.
وی در بیان جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جشن پیروزی انقلاب اسلامی در کاشان افزود: با توجه به برگزاری این جشن از آغاز مراسم تا پایان مراسم در محدوده برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این سه نقطه به فراخور ترافیک ایجاد شده محدودیت‌هایی جهت روان‌سازی عبور و مرور خودروهای نقلیه اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهور شهرستان کاشان با بیان اینکه با توجه به برگزاری راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن محدودیت‌های رفت و آمد در محدوده برگزاری مراسم اعمال می‌شود، ابراز داشت: از ساعت 24 امشب به بعد توقف و تردد وسایل نقلیه ممنوع است.
وی با بیان اینکه در صورت توقف وسایل نقلیه در محدوده برگزاری مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن از ساعت 24 امشب به بعد از طریق یدک‌کش خودرو مذکور به پارکینگ منتقل می‌شود و لازم است شهروندان این موضوع را مد نظر قرار بدهند.
پاکروان تصریح کرد: از ساعت 6:30 فردا محدودیت‌های تردد در طول مسیر برگزاری راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن برگزار می‌شود به نحوی که تمامی خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی مسدود می‌شود به نحوی که ورود از خیابان باب‌الحوائج به سمت خیابان باباافضل، از خیابان رجایی و آیت‌الله کاشان به سمت چهارراه آیت‌الله کاشانی، از خیابان شهید مطهری و بلوار مطهری به سمت میدان معلم و از بلوارهای اطراف میدان جهاد به سمت این میدان محدودیت تردد اعمال می‌شود.
وی با بیان اینکه از شهروندان درخواست داریم تا با پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان همکاری لازم را داشته باشند، گفت: از شهروندان درخواست داریم برای تردد به سمت مقصد مورد نظر از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
پاکروان تصریح کرد: امیدواریم مردم کاشان با حضور پرشور خود در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن بار دیگر حماسه‌ای دیگر خلق کنند و این مراسم نیز همانند سایر مراسم‌های برگزار شده به خوبی به پایان برسد.
انتهای پیام/801/