خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عنوان‌دار کشتی آزاد جهان مسابقات قهرمانی اروپا را از دست داد - تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 12:30
با غیبت شامیل ممدوف در مسابقه انتخابی وزن 65 کیلوگرم، رشیدوف نماینده روس ها در مسابقات قهرمانی اروپا شد.
كيلوگرم،وزن،انتخابي،65،مسابقات

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از غیبت شامیل ممدوف نفر سوم وزن 65 کیلوگرم جهان در جام بین‌المللی یاریگین که به نوعی انتخابی مسابقات قهرمانی اروپا برای روس‌ها بود، حاجی‌مراد گاتسالوف اعلام کرد با توجه به مصدومیت ممدوف و غیبت او در جام یاریگین، در این وزن مسابقه انتخابی تعیین‌کننده نفر اعزامی روس‌ها به بخارست خواهد بود.
قرار بود روز گذشته (سه‌شنبه) مسابقه انتخابی دو وزن 65 و 74 کیلوگرم تیم ملی روسیه برگزار شود اما مبارزه‌ای در 65 کیلوگرم برگزار نشد و سرمربی تیم ملی روسیه بدون اعلام دلیل این موضوع، صرفاً اعلام کرد مبارزه‌ای در این وزن برگزار نمی‌شود.
به این ترتیب گاژی‌مراد رشیدوف که در جام یاریگین موفق شد علی خرمدل را شکست دهد، نماینده 65 کیلوگرم روس‌ها در مسابقات قهرمانی اروپاست که در روزهای آینده در رومانی برگزار می‌شود.
شمیل ممدوف هم در مسابقات جهانی بلگراد موفق به شکست رحمان عموزاد شده بود.
در وزن 74 کیلوگرم اما مسابقه انتخابی بین دیوید بایف و دیبیر گاژی‌اف به انجام رسید که این کشتی را بایِف با نتیجه 9-5 برد و نماینده روس‌ها در مسابقات قهرمانی اروپا شد.
انتهای پیام/