خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

علاقه مندی عمان برای گسترش روابط تجاری با ایران- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 16:13
استاندار مسندم عمان با تاکید بر اینکه با تسهیل شرایط، آماده جذب سرمایه گذاران ایرانی در عمان هستیم گفت: به دنبال گسترش روابط دو جانبه تجاری و گردشگری میان ایران و عمان هستیم.
هرمزگان،عمان،كشور،افزاري،استاندار،حوزه،سرمايه،استان،تاكيد،تس ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، ابراهیم بن سعید البوسعیدی استاندار مسندم عمان امروز ظهر پس از دیدار با استاندار هرمزگان در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از دعوت استاندار هرمزگان اظهار کرد: هدف اساسی از سفر به بندرعباس گسترش روابط و تصمیماتی بود که بین مسئولین رده بالا ایران و عمان صورت گرفته است دیگر هدف مهم افزایش سطح مراودات تجاری و برقراری تردد بین استان هرمزگان و مسقط است.
استاندار مسندم عمان ادامه داد: همچنین در این سفر نشستی با رئیس اتاق بازرگانی برگزار خواهیم کرد و در خصوص بخش خصوصی تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه هرمزگان و عمان در حوزه سخت افزاری مشکلی ندارند و بیشتر باید بر روی مسائل نرم افزاری تمرکز شود گفت: کشور عمان علاوه بر اینکه همسایه و دوست و برادر ما هستند همواره به عنوان دولتی خیرخواه در منطقه عمل کرده و بر همین مبنا از این فرصت برای اشتراک گذاری ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد.