خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 04 خرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گردشگری رویداد حلقه‌ مفقوده توسعه صادرات نامرئی استان فارس است/ جاذبه‌ای برای تعریف بسته‌های جدید سفر- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 07:31
گروه استان‌ها - ظرفیت استان فارس در جشنواره‌ها و رویدادهای محلی و شهرستانی امکانی برای تقویت و رشد گردشگری رویداد در این استان است.
گردشگري،رويدادها،فارس،استان،رويداد،فرهنگي،استاني،ميراث،جشنوا ...

خلاصه خبر

رویدادها، مراسم، آئین‌های سنتی و مناسبت‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی، اعیاد و یادروز بزگان ادب و هنر استان فارس ظرفیتی برای توسعه گردشگری رویداد است.
این جشنواره‌ها و رویدادها ظرفیتی نهفته در استان فارس برای توسعه گردشگری رویداد است، محمد فرخ‌زاده، معاون امور گردشگری استاندار فارس نیز در جشنواره حلوای ارده زرقان رویدادها را حاصل مردم محوری دانست که نقش مهمی در معرفی آداب و رسوم و فرهنگ دارد.
تهیه و تدوین تقویم رویدادها در استان فارس
موید محسن‌نژاد، مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس نیز چندی پیش در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد که نباید از گردشگری داخلی غفلت کرد بلکه باید از این نوع گردشگری برای توسعه رونق استان استفاده کرد و درصورت تبلیغات و بازاریابی مناسب می‌توان شاهد حضور گردشگران داخلی بیشتری باشیم کما اینکه در نوروز و تعطیلات عید فطر نیز بیشترین سفرها حاصل گردشگری داخلی بوده است.