خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

گیفت مکس بهترین نرخ خریدگیفت کارت ایکس باکس 100% قانونی

تسنیم | بازار | جمعه، 21 خرداد 1400 - 13:54
خرید گیفت کارت پلی اسیتشن برای کاربران Android و iOS و کاربران آنلاین کنسول بازی که از دستگاه های اندرویدی و اپل استفاده می‌کنند تقریبا امریست غیر ممکن. اما آیا در این شرایط راهی برای خرید ارزان و بی دردسر گیفت کارت وجود دارد ؟
كارت،ايكس،خريد،باكس،آدرس،كاربران،اكانت،فروشگاه،ميباشد،فيك،سا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همانطور که مطلع هستید در کشور عزیزمان ایران، به دلیل تحریم هایی که از طرف کمپانی گوگل و اپل وجود داردخرید گیفت کارت گوگل پلییا گیفت کارت آیتونز، خرید گیفت کارت پلی اسیتشن برای کاربران Android و iOS و کاربران آنلاین کنسول بازی که از دستگاه های اندرویدی و اپل استفاده می‌کنند تقریبا امریست غیر ممکن.
باوجود محدودیت های خرید گیفت کارت بصورت مستقیم از گوگل پلی و آیتونز شما میتوانید در این سایت علاوه بر گیفت کارتهای رایج بهخرید گیفت کارت آیتونز ، ایکس باکس PS4, بطور کلی خرید گیفت کارت ارزان بپردازید و کد خود را به صورت آنی پس از خرید بلافاصله تحویل بگیرید.
فروشگاه مورد نظر دارای یک شماره ثابت- همراه و معتبر جهت پاسخگویی و پشتیبانی به سوالات خریداران باشد و همچنین پشتیبانی بدون وقفه بصورت [7/24] نکته دیگر اینکه در گیفت مکس دات آر بلافاصله پس از ثبت نام و خرید یک پنل کاربری در اختیار کاربران قرار می گیرد گزارش ، تعداد و کدهای گیفت کارت خریداری شده را مشاهده نمایند.
کاربران براساس سرویس مورد نظر خود نیاز به آدرس فیک یا جعلی مختلفی نظیر ساخت اپل آیدی یا اکانت پلی استیشن دارند.
گیم پس راه حلی برای قابلیت بازیهای ارزان کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس | xbox seris x
حق اشتراک سرویس Xbox Live Gold که علاوه بر امکان بازی کردن به صورت آنلاین، ماهیانه بازی‌های رایگانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
خرید گیم پس ایکس باکسGamepass Xbox
گیفت کارت ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass یک ماهه الی شش ماه