خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

برگزاری همایش های انتخاباتی در فضاهای سربسته مطلقا ممنوع است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 19 خرداد 1400 - 19:47
بندرعباس - رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: برگزاری همایش های انتخاباتی در مساجد، تالارهای سربسته و سالن های اجتماعات در هرمزگان مطلقا ممنوع است.
انتخابات،برگزاري،هرمزگان،راي،اخذ،اجتماعي،روستاها،شهرها،رياست ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، علی رئوفی عصر چهارشنبه با اشاره به اهمیت حفظ سلامت مردم و عوامل برگزاری انتخابات در فرآیند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، عنوان کرد: در فرایند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی روستاها و شهرها اولویت با برگزاری انتخابات در فضای باز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و گندزدایی محیط برگزاری انتخابات است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به ممنوعیت هرگونه استقبال از نامزدهای انتخابات در هرمزگان با توجه به وضعیت قرمز کرونایی، خاطرنشان کرد: راه اندازی کارناوال ها، متینگ های تبلیغاتی، برگزاری مراسم استقبال از نامزدهای انتخابات و هرگونه تجمع در فضای بسته با توجه به شرایط قرمز و حاد کرونایی اغلب مناطق استان در هرمزگان مطلقاً ممنوع است.
وی با اشاره به ممنوعیت اخذ اثر انگشت در فرآیند برگزاری انتخابات، افزود: اخذ اثر انگشت از رای دهندگان در فرآیند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها برای حفظ سلامت مردم ممنوع است.