خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

قالیباف: حضور مسئولان در ‌میان مردم سبب رفع مشکلات می‌شود

مشرق | سیاسی | دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 21:59
رئیس مجلس شورای اسلامی در استان ایلام گفت: حضور مسئولان در دل و میان مردم رافع مشکلات خواهد بود.
مجلس،ايلام،استان،شوراي،اسلامي،قاليباف،حوزه،اشاره،اجتماعي،رئي ...

خلاصه خبر

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه به قیام 15 خرداد و سالگرد رحلت حضرت امام اشاره کرد و گفت: الهام از قیام 15 خرداد و راه و سیره حضرت امام(ره) به ما می‌آموزد که مردم جایگاه والا و برتری در سیره حضرت امام(ره) دارد.
قالیباف محرومیت استان ایلام را که در منابع زیرزمینی، نیروی انسانی متخصص و منابع غنی مراتع و جنگل‌ها زبانزده است را نشانه ضعف و ناتوانی ساختاری عنوان کرد و افزود: پذیرفته نیست ضعف ساختاری موجب فقر این استان شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه عمده مشکلات مناطق محروم روستایی را موضوع آب، جاده، برق و اینترنت عنوان کرد گفت: اعتبارات خوبی در این زمینه‌ها تخصیص داده شد و امیدوارم بتوانیم در طول برنامه هفتم توسعه سروسامان درستی به روستاها با اولویت مناطق محروم بدهیم.
قالیباف با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در حوزه نفت و گاز در استان ایلام یه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های خُرد نیز اشاره کرد و افزود: سرمایه‌گذاری در پروژه‌های کلان نباید موجب غفلت از پروژه‌های خُرد شود.