خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رتبه‌بندی فرهنگیان در بودجه 1400 دیده نشده است/ محروم بودن 3.5 میلیون دانش‌آموز از آموزش مجازی

فارس | استان‌ها | شنبه، 29 آذر 1399 - 15:45
عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس، اعتبارات آموزش و پرورش در بودجه ۱۴۰۰ را دارای ایرادات متعددی دانست و گفت: همه این ایرادات از دیده نشدن سهم دولت در صندوق ذخیره فرهنگیان تا رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون تلفیق مورد بررسی و اصلاح قرار می‌‎گیرد.
بودجه،آموزش،1400،كميسيون،پرورش،توجه،تلفيق،فرهنگيان،مدارس،مجا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مهدی اسماعیلی با بیان اینکه آموزش و پرورش، مجموعه بسیار بزرگی است که مأموریت‌های متنوعی برای این دستگاه بزرگ تعریف شده، اظهار کرد: تنوع مأموریت در آموزش و پرورش به حدی است که نیازمند توجه ویژه در تخصیص اعتبارات است.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: بررسی‌های اولیه از لایحه بودجه 1400 در حوزه آموزش و پرورش نشان می‌دهد که بودجه این حوزه با مشکلات عدیده‌ای مواجه است، مهم‌ترین مسئله در بودجه امسال به پرداختن حقوق معلمان بازمی‌گردد که اصلی‌ترین برنامه در ساماندهی حقوق و مزایای معلمان یعنی طرح رتبه بندی در بودجه دیده نشده است.
رتبه بندی در بودجه 1400 دیده نشده است
توجه کمیسیون تلفیق مجلس به نیروهای خدماتی مدارس در بودجه 1400
نماینده کمیسیون آموزش در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 تأکید کرد: همه این موارد در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 پیگیری خواهد شد تا با وجود همه محدودیت‌ها، بودجه‌ای اصلاح شده در حوزه آموزش و پرورش به نفع فرهنگیان و دانش آموزان به تصویب برسد.