خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958556 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ثبت رکورد بارش ۱۵۷ میلیمتری در بهار طی دو روز گذشته

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:31
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از بارش ۴۰ میلیمتری باران طی دو روز گذشته در همدان خبرداد و گفت: از روزجمعه تا ساعت ۶ صبح امروز به طور متوسط ۴۰ میلیمتر بارش در استان همدان رخ داده که در مقایسه با ۳۴۰ میلیمتر یکسال عدد خوبی است.
سد،حجم،مترمكعب،درصد،استان،بارش،ميليمتر،ثانيه،همدان

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه ورودی سد آبشینه ۰.۶ مترمکعب در ثانیه است، تصریح کرد: حجم فعلی سد آبشینه ۱.۹ میلیون مترمکعب معادل ۳۸ درصد حجم سد است.
ستوده حجم سد شیرین‌سو را ۲.۸ میلیون مترمکعب دانست و گفت: در حال حاضر۶۴ درصد از حجم این سد پر است همچنین ورودی سد کلان ملایر ۰.۶ مترمکعب در ثانیه بوده و حجم این سد ۴۱.۰۳ میلیون مترمکعب معادل ۹۱ درصد این سد پر است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با بیان اینکه ورودی سد سرابی ۰.۲۳ مترمکعب در ثانیه و حجم فعلی این سد ۵.۸ میلیون مترمکعب بوده که ۶۳ درصد سد پر است، خاطرنشان کرد: حجم سد شنجور رزن ۰.۹ میلیون مترمکعب معادل ۱۷ درصد از حجم این سد پر است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958556 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.