خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861602 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بهره برداری از ورودی ایستگاه مترو نواب در خط ۷

فارس | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:33
ورودی ایستگاه مترو شهید نواب صفوی در خط ۷ مترو تهران، فردا جهت استفاده شهروندان به بهره برداری می رسد.
ايستگاه،نواب،صفوي،مترو،شهيد،خط،ورودي،افتتاح،تجهيزات

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، شرکت مترو تهران اعلام کرد: ایستگاه شهید نواب صفوی در تقاطع خطوط ۲ و ۷ یکی از عمیق‌ترین ایستگاه های مترو است.
این ایستگاه در مجاورت بخش جنوبی تونل توحید، مراکز تجاری منطقه 11 و در یکی از پرترددترین نقاط پایتخت قرار دارد.
موقعیت مکانی، ظرفیت مسافر پذیری و نیز ماهیت تقاطعی ایستگاه نواب باعث شده است این ایستگاه در عرصه خدمت رسانی ناوگان ریلی به مسافران تهرانی از اهمیت بالایی برخوردار باشد به صورتی که به طور متوسط روزانه حدود ۵۰ هزار سفر درون شهری را پوشش می دهد.
زیربنای ایستگاه شهید نواب صفوی بیش از ۱۴ هزار متر مربع و عمق آن از سطح زمین ۴۸ متر است.
از تجهیزات ویژه ای که همزمان با افتتاح ورودی شرقی این ایستگاه تکمیل شده و به بهره برداری می رسد، می توان به سامانه های تهویه تونلی و ایستگاهی، پست برق LPS ، تجهیزات مخابراتی و نیز سیستم اطفای حریق اشاره کرد.
پیش از این ایستگاه شهید نواب صفوی به عنوان چهاردهمین ایستگاه خط 7 متروی تهران، در سال 1396 افتتاح شده بود اما شهروندان تنها از طریق سکوی خط 2 به خط 7 مترو دسترسی داشتند.
اکنون با بهره برداری آزمایشی از ورودی شرقی ایستگاه مذکور، تمام ظرفیت های این ایستگاه فعال شده و دسترسی به محدوده خیابان هایی مانند دامپزشکی، جیحون، رودکی تسهیل می شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861602 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.