خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858923 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۳ برگزیده، حاصل بررسی ۴۳ طرح استارتاپی در قزوین

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:32
در رویداد یک روزه مجازی «۱۰۰ استارتاپ»، از مجموع ۴۳ طرح ارسال شده از قزوین سه طرح از نگاه داوران برگزیده شدند.
رويداد،قزوين،طرح،داوران،ارسال،برگزيده،نوآوري،روزه،پارك،فناوري

ایسنا/قزوین در رویداد یک روزه مجازی «۱۰۰ استارتاپ»، از مجموع ۴۳ طرح ارسال شده از قزوین سه طرح از نگاه داوران برگزیده شدند.
«۱۰۰ استارتاپ»، در حالی به کار خود در قزوین پایان داد که از مجموع ۴۳ طرح ارسال شده، سه طرح از نگاه داوران برگزیده و در دستور بررسی موشکافانه سرمایه گذاران قرار گرفتند.
بنابر اعلام روابط عمومی پارک علم و فناوری قزوین، در رویداد یک روزه مجازی«۱۰۰ استارتاپ»، از بین ۴۳ طرح ارسال شده از استان قزوین، ۶ طرح به داوری راه یافتند و نهایتاً سه تیم از نگاه داوران برای سرمایه‌گذاری برگزیده شدند.
آیکپچا (نرم افزارتولید کد کپچا)، ایلیثیا (گجت پایش سلامت جنین)، اوربی (ساخت ربات‌های اسباب بازی)، ایرسا صنعت شهر (ربات آتش نشان)، برتل (بازی مناسب کودکان اوتیسم) و ایران نگری در حوزه تولید محتوا از جمله تیم‌های حاضر در این رویداد عبارت بودند.
سه تیم ایلیثیا، آی‌کپچا و ایران نگری به عنوان تیم‌های برگزیده انتخاب شدند تا بعد از بررسی موشکافانه توسط سرمایه‌گذاران، نتیجه نهایی سرمایه‌گذاری اعلام شود.
در این رویداد که توسط «۱۰۰ استارتاپ» و با همکاری پارک علم و فناوری استان قزوین، پارادایس هاب قزوین و مرکز فناوری و نوآوری سینتک برگزار شد، داورانی از استان و برخی داوران نیز از نهادهای ملی حضور داشتند، محمدرضا قبادی (مدیر نوین تک)، محمد اسماعیل خانیان (مدیرعامل شتاب‌دهنده نیک استارتر)، شریفی (عضو کمیته سرمایه‌گذاری صندوق بهم)، حمیدرضا پیله‌ور (رئیس مرکز نوآوری پارک علم وفناوری قزوین)، محمد گرویی (مدیر سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری نکسترا)، حمید علی بیکی (رییس پارادایس هاب شعبه کشور عمان)، محمد علیمردانی (معاون شتاب‌دهنده نیک استارتر) و سارا عنایتی مدیر شتاب‌دهنده مانا داوران حاضر در این رویداد یک روزه بودند.
گفتنی است تیم‌هایی که برای ارسال طرح‌های کسب و کاری به این رویداد نرسیدند می‌توانند با ارسال طرح‌های خود در سایت «۱۰۰ استارتاپ» در رویداد کشوری که در هفته اول هر ماه برگذار خواهد شد، حضور یابند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858923 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.