خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861446 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمک‌های خیرین بیرجندی مقیم مشهد به کرونایی‌های خراسان جنوبی رسید

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 15:32
رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد گفت: به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از سوی مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد، ۱۰ دستگاه ویلچر برای کمک به بیماران کرونایی به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اهداء شد.
مؤسسه،خيريه،مقيم،مشهد،كمك،بيرجندي،ويلچر

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد گفت: به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از سوی مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد، ۱۰ دستگاه ویلچر برای کمک به بیماران کرونایی به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اهداء شد.
محمد رضوانی، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مؤسسه خیریه بیرجندی های مقیم مشهد به منظور کمک به بیماران کرونایی در شهر بیرجند، تعداد 10 دستگاه ویلچر تهیه و امروز به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اهدا شد.
رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد با بیان اینکه این ویلچرها به همت خیرین بیرجندی مقیم مشهد تهیه شده است، گفت: ارزش ریالی این 10 ویلچر 25 میلیون تومان است.
رضوانی با بیان اینکه این اولین کمک مؤسسه به بیماران کرونایی خراسان جنوبی است، گفت: به همت خیرین عضو این مؤسسه بسته های حمایتی چند ماه یکبار میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع می‌شود.
وی تصریح کرد: این مؤسسه خیریه با فروشگاه زنجیره ای قراردادی منعقد کرده تا مددجویان، تعدادی کالا به ارزش 300 تا 350 هزار تومان خرید کنند و مؤسسه خیریه هزینه آن را تقبل کرده است.
رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه بیرجندی‌های مقیم مشهد از توزیع لوازم التحریر بین مددجویان بیرجندی مقیم مشهد که تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، خبر داد و یادآور شد: در هر مرحله به تعداد 30 خانوار با توجه به کمک خیرین هزینه خرید بسته‌های حمایتی اهدا می‌شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861446 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.