خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1771360 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیام احمد پژمان به یازدهمین جشنواره موسیقی فارس

ایسنا | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 14:01
دبیر هنری یازدهمین جشنواره موسیقی فارس در پیامی ابراز امیدواری کرد که در دوره‌های آتی، جشنواره با شور و نشاط بالاتری برگزار شود.
جشنواره،فارس،استان،هنرمندان،موسيقي،هنري،برگزار،نشاط،تشكر،شور،آتي

دبیر هنری یازدهمین جشنواره موسیقی فارس در پیامی ابراز امیدواری کرد که در دوره‌های آتی، جشنواره با شور و نشاط بالاتری برگزار شود.
به گزارش ایسنا، در پیام احمد پژمان آمده است: «در این دوران ناگوار کرونایی خوشحالم که حداقل فضای مجازی این امکان را به من داده تا بتوانم با شما هنرمندان و اهالی موسیقی استان فارس در ارتباط باشم.
گرچه نتوانستیم مرحله نهایی گروه‌نوازی را برگزار کنیم اما باید تأکید کنم تلاش پیگیرانه هنرمندان، مدیران هنری آگاه و دلسوز این استان و مشورت با بهترین موسیقی‌دان‌های کشور از چند سال پیش پایه‌گذار جشنواره‌ای شد که به‌ زعم من و سایر همکارانم، شایسته شأن و نام هنری استان فارس و شهر شیراز است.
برای من باعث خوشحالی و مباهات است که در کنار این رویداد بودم و لحظات شیرین و افتخارآمیزی در این دو دوره تجربه کردم.
بسیار جای امیدواری است که در دوره‌های آتی، جشنواره با همین شور و نشاط در سطح بالاتر برگزار شود.
در این مدت، هم من و هم داوران، از پیشرفت کار گروهی و مقالات ارسالی شگفت‌زده بودیم.
این پیشرفت در مدت بسیار کم نشان می‌دهد که راه درستی رفته‌ایم.
امیدوارم کوشش ما در اعتلای هنر موسیقی کشورمان ادامه داشته باشد.
از همه هنرمندان که اکثراً جوان هستند و با ما همکاری کردند و باعث رونق جشنواره شدند سپاسگزاری می‌کنم و فرصت را غنیمت می‌شمارم تا به برگزیدگان بخش ارزشمند ملیِ پژوهش نیز تبریک بگویم.
برگزاری مسابقات این‌چنین هنری و حرفه‌ای، نتیجه زحمت مربیان و هنرمندان پیشکسوت خود استان فارس است که شرکت‌کنندگان جوان این جشنواره را تربیت کرده‌اند.
من، تیم جشنواره و انجمن موسیقی استان فارس وظیفه خود می‌دانیم که از آنان از صمیم قلب تشکر کنیم.
موفقیت جشنواره، قطعاً مدیون کاردانی و دقت نظر هنرمندان و استادان بزرگی است که با وجود مشغله‌های فراوان چه در راهنمایی و چه به صورت هیئت داوران به ما کمک کردند.
لطف آن‌ها را ارج می‌نهیم و برای آن‌ها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.
در پایان لازم می‌دانم از تیم حرفه‌ای برگزاری جشنواره، کیوان فرزین و فرشید ذاکری و البته انجمن موسیقی استان فارس که همگی با اشتیاق و انضباط فراوان به بهترین وجه این جشنواره را به انجام رساندند تشکر کنم، دست آن‌ها را صمیمانه می‌فشارم.»
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1771360 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.