خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1765197 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صدای کودکان و نوجوانان نخبه زنجان از استودیو آفرینش شنیده می‌شود

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:42
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: تولید محتوای آموزشی، فرهنگی و ادبی یکی از اهداف راه‌اندازی استودیو آفرینش است.
كانون،نوجوانان،كودكان،استوديو،آفرينش،مجازي

ایسنا/زنجان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: تولید محتوای آموزشی، فرهنگی و ادبی یکی از اهداف راه‌اندازی استودیو آفرینش است.
علیرضا نوری در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با راه‌اندازی استودیو آفرینش در کانون، اظهار کرد: استودیو آفرینش با هدف انتشار اخبار، معرفی نخبگان کودک و نوجوان و تولید محتوای آموزشی، فرهنگی و ادبی راه‌اندازی شده ‌است.
وی افزود: در بین اعضای کانون، هنرمندان توانمندی وجود دارد که در جشنواره‌های کشوری و بین‌المللی نیز موفق به کسب مقام شده‌اند که با معرفی آن‌ها در استودیو، علاوه بر ایجاد دلگرمی برای اعضا جهت ادامه کار، افراد دیگر نیز از تجربیات آن‌ها می‌توانند استفاده کنند.
این مسئول تصریح کرد: همچنین ضبط و پخش مطالب و دغدغه‌های کودکان نوجوانان کانون می‌تواند ‌ایجاد انگیزه برای کودکان و نوجوانان دیگر نیز باشد.
نوری ادامه داد: مطالب ضبط شده در استودیو آفرینش در فضای مجازی و سایت کانون در اختیار کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها قرار خواهد ‌گرفت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان بیان کرد: ضبط برنامه‌هایی با حضور جامعه‌شناسان، روان‌شناسان حوزه کودک در راستایی پاسخ‌گویی به شبهات کودکان و نوجوانان و مسائل مربوط در رابطه با تربیت کودکان و نوجوانان برای خانواده‌ها نیز در ادامه راه استودیو آفرینش شکل خواهد گرفت.
وی در رابطه با فعالیت‌های کانون نیز خاطرنشان کرد: فعالیت‌های کانون همچنان به صورت مجازی در قالب گروه‌های مجازی و کانون آنلاین انجام می‌شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1765197 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.