خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556904 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولید پارچه «ملت بلون» در اصفهان با مواد داخلی

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:50
اصفهان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: شرکت دانش بنیان در اصفهان توانست ماده اولیه پارچه ملت بلون را از مواد پلی پروپیلن داخلی در کشور تولید کند.
توليد،اصفهان،ملت،پارچه،بنيان،انبوه

حسن قاضی عسگر در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تولید پارچه «ملت بلون» توسط شرکت دانش بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان اظهار داشت: این شرکت دانش بنیان در اصفهان توانست ماده اولیه پارچه ملت بلون را از مواد پلی پروپیلن «پ.پ» داخلی، در کشور تولید کند.
وی با بیان اینکه تولید پارچه ملت بلون با مواد داخلی توسط شرکت دانش بنیان در اصفهان نتیجه خوبی داشته است، افزود: ملت بلون، منسوج بی‌بافت است که نقش فیلتر را در ماسک دارد و تولید آن از جدیدترین پیشرفت‌های فرایندهای منسوجات بدون بافت به شمار می‌آید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استان اصفهان با اشاره به اینکه از بارزترین خصوصیات این نوع پارچه‌ها ظرافت الیاف و قدرت نفوذناپذیری بسیار بالا در برابر مایعات است، تاکید کرد: لایه ملت بلون یکی از قسمت‌های مهم در ماسک‌های پزشکی ماسک‌های N۹۵ و N۹۹ است که نفوذناپذیری بالایی در برابر میکروب‌ها و ذرات نانومتری و ریز در هوا و در صنعت فیلتراسیون و تولید ماسک‌های تنفسی و فیلترهای صنعتی دارد.
تولید انبوه ماسک جراحی در اصفهان
وی ادامه داد: سرمایه گذار درصدد آن است که تکنولوژی خط تولید انبوه پارچه ملت بلون از مواد داخل کشور را وارد کند تا ماسک‌های جراحی در استان اصفهان به تولید انبوه برسد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556904 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.