خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتفاضه فلسطین محقق می‌شود و منتظر کسی نمی‌ماند

مهر | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 08:54
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان از امت عربی و اسلامی خواست برای خنثی کردن پروژه صهیونیستها در الحاق کرانه باختری وارد عمل شوند.
فلسطين،صهيونيستها،باختري،كرانه،عطايا،الحاق،پروژه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان خاطر نشان کرد: از امت عربی و اسلامی و تمام آزادگان جهان می خواهیم هرچه سریعتر برای کمک به ملت فلسطین در راستای خنثی کردن پروژه صهیونیستها در الحاق کرانه باختری وارد عمل شوند.
وی افزود: موضع گیری جنبش جهاد این خصوص کاملاً مشخص و ثابت است.
ما در برابر طرح الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی می ایستیم.
عطایا اظهار داشت: ما باید توجه افکار عمومی جهان را به مقاومت خود علیه دشمن صهیونیستی جلب کرده و اعلام کنیم که این مقاومت تا زمان باقی ماندن اشغالگری صهیونیستها علیه خاک فلسطین ادامه خواهد داشت.
وی افزود: مبارزه ما با صهیونیستها تنها به پروژه الحاق کرانه باختری منحصر نمی شود بلکه تا زمان آزاد سازی کل فلسطین ادامه خواهد داشت.
ما به عنوان فلسطینی ها نباید اجازه دهیم که صهیونیستها و آمریکایی ها توجه افکار عمومی را از آرمان فلسطین دور کنند.
عطایا خاطر نشان کرد: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از فرصت به وجود آمده برای آغاز انتفاضه فراگیر علیه پروژه صهیونیستها در قدس و کرانه باختری نهایت استفاده را کند چرا که اوضاع در داخل فلسطین به سمت انفجار حرکت می کند.
انتفاضه فلسطینی ها منتظر کسی نخواهد ماند و محقق می شود.



برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.