خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کارخانه فاستونی اردستان بعد از ۴ سال تعطیلی بازگشایی می‌شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 14:56
اردستان- فرمانداراردستان گفت:کارخانه فاستونی اردستان بعد از چهار سال تعطیلی در حال بازگشایی است و بخشی از مطالبات کارگران آن پرداخت شده و بخشی دیگر نیز در حال پرداخت است.
اردستان،شهرستان،مسئولان،ايجاد،تاملي،ايام،انقلاب،توجه،فرماندا ...

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا تاملی صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردستان اظهار داشت: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز ستاد گردشگری را بصورت هفتگی فعال خواهیم کرد تا یک نوروز متفاوت را در شهرستان اردستان شاهد باشیم.
وی افزود: ادارات صنعت و معدن، تعزیرات و دستگاه قضایی با توجه به گرانی ها و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد باید نظارت خاصی را در ایام نوروز و این ایام داشته باشند تا ظلم مضاعفی به مردم صورت نگیرد.
فرماندار اردستان گفت: مدیران دستگاه های اداری شهرستان در ایام هفته احسان و نیکوکاری پیشقدم باشند و در این خصوص برای کمک به نیازمندان، کمیته امداد حضرت امام(ره) را یاری کنند.
اردستان نیازمند ایجاد کمربند سبز است
تاملی افزود: با توجه به قرار گرفتن شهرستان اردستان در فلات مرکزی کشور و وجود آسیب هایی در خصوص فضای سز و ورود گرد و غبارهای مختلف در این شهرستان نیازمند ایجاد کمربند سبز هستیم که مسئولان ذی‌ربط باید در این زمینه پیگیری های لازم را انجام دهند.
وی با بیان اینکه صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب به عنوان یک مطلع در دهه پنجم انقلاب نیاز است تا تمام دستگاه ها آن را مطالعه کرده و را بکار بندند، افزود: نخستین توسعه رهبر انقلاب به جوانان است که باید مسئولان آن را تکلیف خود دانسته و با در دست داشتن تمام ابزار برای وانان برنامه داشته باشند.
فرماندار اردستان همچنین اعلام داشت: با تعاملی که بین مسئولان اردستان وجود دارد این شهرستان در حال پیشرفت قرار گرفته و در بخشهای مختلف همچون عمرانی و ورزشی پیشرفت های خوبی انجام شده هر چند با توجه به بحثهای مالی موضوعات به کندی پیش می رود.
تاملی با بیان اینکه ایاد اشتغال در شهرستان اردستان از نیازهای اساسی است افزود: کارخانه فاستونی اردستان بعد از چهار سال تعطیلی در حال بازگشایی است و بخشی از مطالبات کارگران پرداخت و بخشی دیگر در حال پرداخت است، موضوع واگذاری آن هم به زودی انجام می شود و همچنین واگذاری سوله های چینی گستر هم در حال انجام است که تا پایان سال شاهد فعالیت آن خواهیم بود.
۵۰۰شغل توسط بنیاد برکت در اردستان ایجاد می شود
وی همچنین افزود: برای ایجاد اشتغال و در حوزه کار آفرینی و کسب و کار فقط وظیفه اداره کار نیست و تمام ادارات باید در این زمینه سهم داشته باشند که با پیگیری های صورت گرفته توسط بنیاد برکت هم شغلهایی در نظر گرفته شده که تا شش ماهه آینده ۵۰۰ شغل در اردستان ایجاد خواهد شد.
فرماندار اردستان گفت: با تمام مشکلاتی که وجود دارد شهرستان اردستان به سمت جلو حرکت می کند و باید فضای همدلی را داشته باشیم تا در خدمت رسانی به مردم خللی به وجود نیاید و شوراها و مسئولان یک صدای واحد داشته باشند.
مسئولان پیاده نظام جناح های مختلف سیاسی نباشند
تاملی همچنین اعلام داشت: انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی از نظر این فرمانداری در زمانبندی خود انجام خواهد شد لذا از مسئولان می خواهیم از هم اکنون پیاده نظام جناحهای مختلف سیاسی نباشند که در غیر این صورت باید استعفای خود را اعلام کنند.