خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور 21 بدمینتون‌باز دارای رنکینگ زیر 100 در مسابقات جام فجر

تسنیم | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 17:09
در نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون اعلام شد که 21 بدمینتون‌باز دارای رنکینگ زیر 100 جهان در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی فجر شرکت می‌کنند.
ايران،كشور،ادامه،جوانان،ورزش،اعضاي،پوريا،رئيس،دوره،رئيسه،هيئ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، هفتمین نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری در ساعت صبح امروز (دوشنبه) به ریاست محمدرضا پوریا رئیس این فدراسیون و با حضور اعضای هیئت رئیسه در محل فدراسیون برگزار شد.
در این نشست پوریا از حضور اعضای هیئت رئیسه در نشست های سال جاری و همکاری آنان در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون تشکر و قدردانی نمود.
رئیس فدراسیون بدمینتون ه خاطرنشان ساخت: حضور اعضای هیئت رئیسه در این مقطع زمانی که برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجرکاپ ایران نزدیک شده و ارائه برنامه و راهکارهای مناسب در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این رقابتها باعث خرسندی است.
پوریا اظهار داشت: در این دوره از مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران، بازیکنان 33 کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی نموده اند که این بیانگر یک رویداد مهم ورزشی در سطح کشور محسوب می شود.
حضور 21 بازیکن که دارای رنکینگ زیر 100 جهان را در اختیار دارند ، بیانگر اهمیت این مسابقات در سطح این قاره کهن است.
رئیس فدراسیون افزود: حمایت وزیر وزارت ورزش و جوانان آقای مسعود سلطانی فر، معاونین این وزارتخانه و دیگر مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون بدمینتون و مسئولان استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان این استان در برگزاری هرچه باشکوهتر این رویداد مهم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از ویژگی مهمی برخوردار است واین افتخاری برای فدراسیون بدمینتون محسوب می شود که میزبان بازیکنان 33 کشور است.
پوریا همچنین ادامه داد: در این رابطه طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، عزیزاله شهبازی استاندار البرز به عنوان رئیس ستاد این مسابقات انتخاب گردید.
رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه اظهار داشت: در این دوره از مسابقات تانابالان مدیر اجرایی بدمینتون آسیا به همراه محمد اندی دبیر توسعه بدمینتون آسیا هر دو از کشور مالزی و موسی رئیس کمیته توسعه بدمینتون از مالدیو در این مسابقات حضور دارند.
سرداور این دوره از مسابقات بین المللی فجر ایران بر عهده سامانتا ناوارنتا از سریلانکا خواهد بود و فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون نیز به عنوان کمک سرداور حضور خواهند داشت.
پوریا در ادامه اظهار داشت: پیش از آغاز این رقابت‌ها، کمپ AOP با حضور بازیکنان غرب آسیا نیز در تهران برگزار خواهد شد.
امیدواریم این دوره از مسابقات فجر ایران همچون دوره های گذشته با شکوه هرچه تمام تر و به نحو شایسته ای برگزار شود.
در ادامه این نشست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون نقطه نظرات خود را اعلام داشتند و این نشست با تصویب مسائل مطرح شده به کار خود پایان داد.
اعضای هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون متشکل از فریبا مددی، مرتضی مداحی، محمد فرجی، فرشاد نصرتی، علی موذن، اسماعیل مهدوی نیا، حسام عقبایی، امیر فرزانه شربیانی، حمید دائمی و مهدی ملک‌نیا بازرس فدراسیون هستند.
انتهای پیام/