خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قهرمانی نیروی زمینی در مسابقات کشتی ارتش

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:59
تیم نیروی زمینی قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی یگان‌های مختلف ارتش شد.
ارتش،فرنگي،هوايي،آزاد،نيروي،كشتي،جانشين

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی ارتش با حضور 150 کشتی گیر آزاد و فرنگی کار از یگان‌های نیروهای تابعه آجا در روزهای 29 و 30 بهمن ماه به میزبانی نیروی هوایی ارتش در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی، در دو بخش فرنگی و آزاد و هربخش در 10 وزن برگزار شد و در پایان تیم های نیروی زمینی ارتش در هر دو بخش آزاد و فرنگی به مقام قهرمانی رسید.
همچنین در مسابقات کشتی آزاد تیم‌های نیروی دریایی ارتش و نیروی هوایی ارتش به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند و در رقابت های کشتی فرنگی نیز تیم‌های پدافند و نیروی هوایی ارتش به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
سرهنگ شریف عزیزی جانشین سازمان تربیت بدنی ارتش در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ضمن تشکر از میهمانان، مدعوین و ورزشکاران، از میزبانی شایسته نهاجا تشکر بعمل آورد.
مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات نیز با حضور امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین قرارگاه پدافندهوایی خاتم النبیاء (ص) و سرهنگ خلبان شریف عزیزی جانشین سازمان تربیت بدنی ارتش در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی نهاجا برگزار و به نفرات و تیم‌های برتر مدال، لوح تقدیر و کاپ قهرمانی اهدا شد.
انتهای پیام/