خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795189 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ÂŤÚŠŮ„ŰŒŮ†ŰŒÚŠ ؾنؚت ŘŻŘą استان ڊعمانشاه ŘąŘ§Ů‡â€ŒŘ§Ů†ŘŻŘ§Ř˛ŰŒ Ů…ŰŒâ€ŒŘ´ŮˆŘŻ

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:49
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: کلینیک صنعت استان کرمانشاه در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار کرمانشاه واقع در شهرک صنعتی بیستون راه‌اندازی شد.
صنعت،مشاور،كردستاني،شركت،واحد،كرمانشاه،كلينيك،صنعتي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بیژن کردستانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کلینیک صنعت با هدف ارتقای توان رقابتی و حل مشکلات صنایع کوچک در کرمانشاه آغاز به کار کرده است اظهار داشت: دستورالعمل راه‌اندازی این کلینیک از ابتدای امسال از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی صادر شد.
وی عنوان کرد: بعد از طی مراحل لازم و برگزاری جلسات مختلف که با حضور نماینده سازمان صمت، نماینده خانه صنعت و معدن و سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد در نهایت سه نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره این کلینیک انتخاب شدند.
کردستانی با بیان اینکه این کلینیک با همکاری مشاورین صنعتی به عارضه‌یابی مشکلات صنایع و رفع این مشکلات کمک می‌کند گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها امسال برای 10 واحد صنعتی مشاوره و عارضه‌یابی از سوی این کلینیک انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه افزود: در صورت تأیید شدن رفع عارضه یک واحد صنعتی، شرکت شهرک‌ها یارانه‌ای دو میلیون تومانی به مشاور واحد صنعتی پرداخت می‌کند و مشاور می‌تواند تا سقف سه میلیون تومان نیز از خود واحد صنعتی دستمزد دریافت کند که البته باید مستندات آن به شرکت شهرک‌ها ارائه شود.
کردستانی درباره اعضای این کلینیک نیز اظهار کرد: افرادی که دارای مجوز و پروانه خمات فنی و مهندسی هستند می‌توانند به عنوان مشاور در این کلینیک عضو شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: راه‌اندازی این کلینیک کمک می‌کند از ظرفیت و توانمندی مشاورین حوزه صنعت نیز آگاه شویم، بتوانیم انها را سطح‌بندی کنیم و در صورت نیاز آموزش‌های تخصصی برای آنها در نظر بگیریم.
وی افزود: با راه‌اندازی این کلینیک اعتماد واحدهای صنعتی نیز به مشاوران بیشتر خواهد شد واین تصور که مشاوران فقط باید در زمینه تهیه طرح‌های توجیهی آن هم با گرفتن مبالغ هنگفت فعالیت داشته باشند از بین می‌رود.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795189 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.