خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756730 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تشریح جزییات سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:45
معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری جزییات سفر رئیس جمهور به استان گلستان را تشریح کرد.
معاون،سفر،رياست،دفتر،هماهنگي،رئيس،جمهور،گلستان،استان

احمدی در گفت‌وگو‌ با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛
علی اصغراحمدی معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جزئیات سفر امروز رئیس جمهور به استان گلستان، اظهار کرد: آقای روحانی امروز در قالب کاروان تدبیر و امید وارد استان گلستان می‌شود، وی بعد از آن به شهر گنبد رفته تا در استادیوم تختی با مردم و منطقه شرق استان گلستان دیدار کند.
وی افزود: رئیس‌جمهور بعد از سخنرانی در استادیوم تختی به شهر گرگان می‌روند، بعد از ظهر هم جلسه توسعه با حضور نخبگان، کارآفرینان با حضور رئیس جمهور برگزار شده و تعدادی از موافقت‌نامه‌ها هم در حضور وی برای موضوع سرمایه‌گذاری به امضا خواهد رسید.
معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری تصریح کرد: قرار است در سفر رئیس جمهور به استان گلستان چند پروژه به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شود.
معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری تصریح کرد: امشب هم رئیس‌جمهور جلسه‌ای با جمعی از علما تشیع و اهل تسنن و نماینده ولی فقیه خواهد داشت، دیدار با برگزیدگان استان و افتتاح پروژه‌های استانی، جلسه شورای اداری استان و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه‌های روحانی در این سفر دو روزه است.
احمدی درباره سفر‌های آینده رئیس جمهور یادآور شد: معمولا تا زمانی که ما به نتیجه مشخصی برسیم برنامه سفر‌ها را قطعی می‌کنیم اما نمی‌توان با اطمینان صحبت کرد، تا کنون سه استان در دستور کار بوده که اگر شرایط جوی آب و هوایی و آمادگی استان مهیا شود، ان‌شاءالله آنها را اعلام می‌کنیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756730 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.