خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1770295 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راه‌اندازی کلینیک صنعت کرمانشاه

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:43
کرمانشاه_مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از راه‌اندازی کلینیک صنعت استان کرمانشاه خبر داد.
صنعت،مشاور،كردستاني،شركت،واحد،كرمانشاه،كلينيك،صنعتي

به گزارش خبرگزاری مهر، بیژن کردستانی با بیان اینکه کلینیک صنعت استان کرمانشاه با هدف ارتقا توان رقابتی و حل مشکلات صنایع کوچک در کرمانشاه آغاز به کار کرد، اظهار داشت: دستورالعمل راه‌اندازی این کلینیک از ابتدای سال جاری از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی صادر شده است.
وی افزود: بعد از طی مراحل لازم و برگزاری جلسات مختلف که با حضور نماینده سازمان صمت، نماینده خانه صنعت و معدن، سازمان مدیریت صنعتی و ...
برگزار شد در نهایت سه نفر به عنوان اعضای هیات مدیره این کلینیک انتخاب شدند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با بیان اینکه این کلینیک با همکاری مشاورین صنعتی به عارضه‌یابی مشکلات صنایع و حل این مشکلات کمک می‌کند، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته قرار است در سال جاری برای ۱۰ واحد صنعتی مشاوره و عارضه‌یابی از سوی این کلینیک انجام شود.
وی گفت: در صورت تایید شدن رفع عارضه یک واحد صنعتی، شرکت شهرک‌ها یارانه‌ای دو میلیون تومانی به مشاور واحد صنعتی می‌دهد و مشاور می‌توان تا سقف سه میلیون تومان نیز از خود واحد صنعتی دستمزد دریافت کند که البته باید مستندات آن به شرکت شهرک‌ها ارائه شود.
کردستانی درباره اعضای این کلینیک نیز افزود: افرادی که دارای مجوز و پروانه خمات فنی و مهندسی هستند می‌توانند به عنوان مشاور در این کلینیک عضو شوند.
وی تاکید کرد: راه‌اندازی این کلینیک کمک می‌کند از ظرفیت و توانمندی مشاورین حوزه صنعت نیز اگاه شویم، بتوانیم انها را سطح‌بندی کنیم و اگر نیاز بود آموزش‌های تخصصی برای آنها در نظر بگیریم.
به گفته مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، با راه‌اندازی این کلینیک اعتماد واحدهای صنعتی نیز به مشاوران بیشتر خواهد شد واین تصور که مشاوران فقط باید در زمینه تهیه طرح‌های توجیهی آن هم با گرفتن مبالغ هنگفت فعالیت داشته باشند از بین می‌رود.
کردستانی محل این کلینیک را نیز در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار کرمانشاه واقع در شهرک صنعتی بیستون اعلام کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1770295 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.