خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795189 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مهاجم ایران و هافبک پرسپولیس در جمع ۱۰ بازیکن برتر جام

مهر | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:38
سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و بشار رسن هافبک تیم ملی عراق در جمع ۱۰ بازیکن برتر هفته دوم جام ملت‌های آسا قرار گرفتند.
سردار،بشار،رسن،هفته

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم مسابقات جام ملت های آسیا شب گذشته به اتمام رسید.
سایت «فاکس اسپورتس آسیا» در گزارشی ۱۰ بازیکن برتر هفته دوم را انتخاب کرده است که نام سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس هم در این فهرست دیده می شود.
اسامی ۱۰ بازیکن برتر هفته دوم به این شرح است:
چاناتیپ سونگکراسین از تایلند، خلفان مبارک از امارات، کریس ایکونومیدیس از استرالیا، وو لی از چین، سردار آزمون از ایران، کئو های از ویتنام، بشار رسن از عراق، حتان باهبری از عربستان، المعز علی از قطر و الدور شامورودوف از ازبکستان.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795189 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.