خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848276 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اصرار کمیسیون امنیت‌ملی بر مصوبه قبلی خود درباره CFT/ نقوی حسینی: لایحه مصوب CFT هفته آینده در دستورکار مجلس قرار می‌گیرد

انتخاب | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:01
سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: کمیسیون به بررسی ایرادات این شورا درباره لایحه CFT پرداخت و بر نظر قبلی خود اصرار کرد.پیش از این هفت مورد از ایرادات این لایحه نیز به مجمع تشخیص ارجاع شده است.در نهایت مجموعه نظر کمیسیون امنیت ملی، تصویب لایحه CFT با نظر قبلی این کمیسیون بود که لایحه مصوب در اولین جلسه صحن علنی، هفته آینده مجلس در دستورکار قرار می‌گیرد.
ايرادات،شوراي،مجلس،لايحه،كميسيون

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با تسنیم، ضمن تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: بررسی ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه CFT در دستورکار کمیسیون قرار داشت.
وی با بیان اینکه نمایندگان شورای نگهبان در جلسه عصر امروز حضور داشتند، افزود:کمیسیون به بررسی ایرادات این شورا درباره لایحه CFT پرداخت و بر نظر قبلی خود اصرار کرد.
نمانیده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه شورای نگهبان ایراداتی به این لایحه وارد دانسته بود، ادامه داد: پیش از این هفت مورد از ایرادات این لایحه نیز به مجمع تشخیص ارجاع شده است.
وی افزود: در نهایت مجموعه نظر کمیسیون امنیت ملی، تصویب لایحه CFT با نظر قبلی این کمیسیون بود که لایحه مصوب در اولین جلسه صحن علنی، هفته آینده مجلس در دستورکار قرار می‌گیرد.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون با حضور سردار اشتری، فرمانده ناجا بودجه این نیرو، در سال آینده بررسی و مقرر شد مجلس در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848276 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.