خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848374 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس موزه هنر‌های معاصر تهران معرفی شد

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
احسان آقایی با حکم هادی مظفری، مدیرکل هنر‌های تجسمی رییس موزه هنر‌های معاصر تهران شد. ‎
مديريت،حكم،موزه،تجسمي،معاصر

به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واحد ارتباطات اداره کل هنر‌های تجسمی، احسان آقایی با حکم هادی مظفری مدیرکل هنر‌های تجسمی به عنوان رییس ‏موزه هنر‌های معاصر تهران منصوب شد.

در بخشی از حکم ایشان آمده است: با عنایت به شایستگی و تجربه شما به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس ‏موزه هنر‌های معاصر تهران منصوب می‌شوید.
امید است در دوره جدید با رویکرد مدیریت تخصصی موزه و نمایش و معرفی ‏هدفمند و پژوهش محور آثار گنجینه و استفاده از نظریات تخصصی هنرمندان و صاحب نظران، ظرفیت‌های موزه هنر‌های معاصر ‏تهران در گستره هنر ملی و بین المللی بیش از پیش به منصه ظهور برسد.

گفتنی است احسان آقایی، سابقه قبلی در مدیریت موزه هنر‌های معاصر تهران و مدیریت هنرستان هنر‌های زیبای پسران را در کارنامه خود ‏دارد‎.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848374 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.