خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867199 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

یک مقام آمریکایی به نقل از بولتون: آمریکا قصد ندارد از التنف سوریه خارج شود

انتخاب | برگزیده، بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:01
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا که به ترکیه سفر کرده بود اعلام کرده که ایالات متحده قصد ندارد به زودی از پایگاه التنف در سوریه خارج شود. روز گذشته (سه‌شنبه) رئیس جمهوری ترکیه از دیدار با بولتون در آنکارا سر باز زد.
آمريكايي،سوريه،بولتون،تركيه

یک مقام ارشد آمریکایی به خبرگزاری رویترز گفته است که جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا که به ترکیه سفر کرده بود اعلام کرده که ایالات متحده قصد ندارد به زودی از پایگاه التنف در سوریه خارج شود.
مقام آمریکایی که نام او افشا نشده، در گفت‌وگو با رویترز گفته است بولتون به مقامات ترکیه نیز اعلام کرده که هرگونه اهانت به کُردها پذیرفتنی نیست.
روز گذشته (سه‌شنبه) رئیس جمهوری ترکیه از دیدار با بولتون در آنکارا سر باز زد.
اردوغان در سخنانی در آنکارا اعلام کرد که تدارکات برای انجام عملیات نظامی علیه کردها در شمال سوریه به زودی به پایان می‌رسد.
مقام آمریکایی به رویترز گفته است مقامات ترکیه به بولتون اطمینان داده‌اند تا زمانی که نیروهای آمریکایی در شمال سوریه حضور دارند ترکیه عملیاتی در سوریه انجام نخواهد داد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867199 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.