خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 952512 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آخرین وضعیت از ساخت بیمارستان در شهرستان پیشوا

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 03:22
فرماندار شهرستان پیشوا درباره ساخت اولین بیمارستان در شهرستان توضیحاتی داد.
شهرستان،بيمارستان،ساخت،پيشوا

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ساخت اولین بیمارستان در شهرستان اظهار کرد: شهرستان پیشو با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت تاکنون فاقد بیمارستان بوده و اهالی شهرستان به شهر‌های همجوار مراجعه می‌کردند.
فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: در سال ۸۸ دانشگاه آزاد شروع به ساخت بیمارستان در شهرستان کرد که به دلیل نبود اعتبارات پروژه تعطیل شد.
وی افزود: ۱۵ درصد پروژه بیمارستان ساخته شده بود، اما قرار است که تا پایان سال تعیین تکلیف شود و مشخص نیست که ادامه ساخت این پروژه با دانشگاه آزاد است یا وزارت بهداشت ساخت بیمارستان شهرستان را تکمیل کند.
بیشتر بخوانید: جزئیات انتقال آب سدماملو به شهرستان پیشوا
عباسی خاطرنشان کرد: ظرفیت بیمارستانی که قرار است در شهرستان ساخته شود ۹۶ تخت خواب است که با توجه به جمعیت شهرستان ظرفیت خوبی است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 952512 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.