خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 949446 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عذرخواهی کارشناس مذهبی تلویزیون بابت اظهاراتش درباره مجازات اغتشاشگران + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 02:39
ابوالفضل بهرام‌پور پس از جنجال‌های ایجاد شده بابت اظهاراتش درباره مجازات اغتشاشگران، معذرت خواهی کرد.
كريم،قرآن،فيلم،اغتشاشگران

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در روز‌های گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن ابوالفضل بهرام‌پور مترجم و مفسر قرآن کریم در یک برنامه‌ در شبکه یک سیما ضمن شرح آیه ۳۳ سوره مبارکه مائده به بیان مجازات اغتشاشگران بر اساس قرآن کریم پرداخت.
پس از پخش این برنامه، فیلم این اظهارات وی در فضای مجازی دست به دست چرخید و انتقادات زیادی علیه وی مبنی بر اینکه بهرام‌پور این سخنان را درباره همه معترضان بیان کرده است، به راه افتاد.
ابوالفضل بهرام‌پور مترجم و مفسر قرآن کریم در یک برنامه‌ در شبکه یک سیما بابت اظهاراتش درباره مجازات اغتشاشگران عذرخواهی کرد.
بیشتر بخوانید: وضعیت جانباختگان حوادث اخیر چگونه پیگیری می شود؟
+ فیلم
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 949446 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.