خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 952512 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دوستی اسلام آمریکایی و اسلام‌ستیزان برای دشمنی با ایران +فیلم

مشرق | بین‌الملل | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 02:38
یک شبکه وهابی که مدعی ارائه اسلام حقیقی را دارد، برای مقابله با ایران، از اسلام‌ستیزان و خداناباوران کمک گرفت!
شبكه،ملحدان،تريبون،اختيار

به گزارش مشرق، شبکه سعودی کلمه، که خود را رسانه دینی معرفی می‌کند، مدت هاست نقاب از چهره برداشته و رسما به فعالیت سیاسی علیه ایران روی آورده است.
در همین راستا و برخلاف آموزه های قرآن، برای تخریب ایران، به سراغ ملحدان و خداناباوران رفته و تریبون خود را در اختیار سه ملحد قرار داد.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4
سه اسلام‌ستیز در شبکه وهابی
در حالی این شبکه از ملحدان دعوت کرده و تریبون خود را بدون هیچ مزاحمت و چالشی در اختیار آنها قرار داده که در برنامه های خود، همچون داعشی‌ها، علنا ایرانیان را مرتد خوانده و در اغتشاشات اخیر هم به صورت ۲۴ ساعته، به ترویج خشونت و تحریک اغتشاشگران به کشتار بیشتر پرداخت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 952512 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.