خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 934709 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دیدار آمیان به دلیل مه غلیظ لغو شد

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 01:11
دیدار تیم‌های فوتبال آمیان و رمس از هفته شانزدهم رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه، به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو و به زمان دیگری موکول شد.
لغو،بازي،تيم،رمس

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار تیم‌های آمیان و رمس از هفته شانزدهم رقابتهای لوشامپیونه فرانسه، به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو و به زمان دیگری موکول شد.
بیشتر بخوانید: دیدار تیم های موناکو و پاری سن ژرمن لغو شد
قرار بود این بازی امشب و در خانه تیم آمیان( تیم سامان قدوس مهاجم ایرانی این تیم) برگزار شود اما وجود مه غلیظ در زمین بازی باعث شد تا داور بازی را لغو کند.
بیشتر بخوانید: بوردو با عبور از موناکو به رتبه سوم جدول لوشامپیونه رسید
انتهای پیام/
لغو بازی آمیان با رمسبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 934709 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.