خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 949446 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

محدودسازی رسانه‌ها در یک جشنواره دولتی دیگر!

مشرق | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:59
ظاهرا سیاست مدیران سینمایی به صورتی تنظیم شده است که اهالی رسانه نتوانند فیلم‌های حاضر در بخش‌های مختلف این جشنواره‌ها را مشاهده نمایند.
جشنواره،مستند،توليدات،آثار،اهالي،فيلم،بليط،بالاخص،تبع

به گزارش مشرق، پس از جشنواره فیلم کوتاه تهران که اقدام به محدودسازی و حتی بایکوت برخی از رسانه‌های منتقد خود کرد، یک جشنواره دولتی دیگر نیز برای رسانه‌ها محدودیت اعمال کرد.
به گزارش سینماپرس، کمتر از پنج روز مانده به برگزاری سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» عموم اهالی رسانه و منتقدان فیلم مستند با پیامکی مشترک به این مضمون مواجه شدند: «با توجه به محدودیت جشنواره صدور کارت برای شما مقدور نیست!
پیامکی که می‌تواند حکایت از برنامه‌ریزی ویژه متولیان برگزاری این جشنواره برای ندیده شدن آثار توسط رسانه‌ها و به تبع آن نقد وضعیت تولیدات فیلم مستند در طی سال گذشته داشته باشد.
تاکتیکی که بیش از هر چیز می‌تواند محصول مشاوره‌های روابط عمومی این جشنواره برای پیشگیری از انعکاس محتواهای بحث برانگیز برخی از آثار راه یافته به جشنواره در فضای عمومی و رسانه‌ای قلمداد شود و این در حالی است که باید دید که آیا تعداد محدود خبرنگار تایید شده نیز موفق به خرید بلیط و تماشای آثار در موعد مقرر خواهند شد و یا آنکه ظرفیت‌های محدود در زمان تهیه بلیط نیز ادامه‌ای بر این تاکتیک خواهد بود.
بر این اساس ظاهرا سیاست مدیران سینمایی در جشنواره‌های مختلف به صورتی تنظیم شده است که اهالی رسانه به عنوان مهم‌ترین پوشش دهنده جشنواره و منتقدان آثار و تولیدات نتوانند فیلم‌های حاضر در بخش‌های مختلف این جشنواره‌ها را مشاهده نمایند و به تبع آن در جشنواره‌ای همچون «سینماحقیقت» اخباری از محتوای تولیدات مستند و بالاخص تولیدات حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به بیرون درز نکند تا حاشیه‌ای برای برخی اهالی این مراکز ایجاد نکند و بالاخص مدیریت جدید این مرکز را به صرافت اعمال تغییرات در مدیریت میانی این مجموعه نیاندازد!برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 949446 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.