خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1095213 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پرتغال میزبان چلنجرکاپ والیبال شد

فارس | ورزشی | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:51
میزبانی مسابقات چلنجرکاپ لیگ ملت‌های والیبال به پرتغالی‌ها رسید.
تيم،ليگ،اسلووني،واليبال،2019

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال پرتغال پس از حذف از رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 در اندیشه حضور مجدد در این مسابقات است.
فدراسیون جهانی والیبال و کنفدراسیون والیبال تایید کردند که میزبانی مسابقات چلنجرکاپ به این کشور سپرده شود.
این مسابقات 3 تا 7 مرداد ماه سال آینده با حضور 6 تیم برگزار خواهد شد و در نهایت تیم برتر به رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 راه پیدا می‌کند.
در سال 2019 تیم‌های ترکیه، کوبا، اسلوونی، شیلی، بلاروس و اسلوونی به میزبانی لیوبلیانا به مصاف هم رفتند و تیم اسلوونی توانست به لیگ ملت‌های 2020 راه پیدا کند و جایگزین پرتغال شود.
به این ترتیب تیم‌های کانادا، بلغارستان، استرالیا و اسلوونی در لیگ ملت‌های 2020 حضور خواهند داشت و هر تیمی از بین این 4 تیم در جایگاه پایین‌تری قرار بگیرد از لیگ ملت‌ها کنار گذاشته شده و تیم برتر چلنرکاپ جایگزینش خواهد شد.
تیم ملی والیبال پرتغال در لیگ ملت‌های 2019 در رده 15 جدول رده‌بندی ایستاد و حذف شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1095213 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.