خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 953631 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس‌کل دادگستری کردستان: قاطعانه با هرگونه اخلال در روند برگزاری انتخابات برخورد می‌کنیم- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:50
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: با کمک دستگاه‌های امنیتی و ‌انتظامی با هرگونه ناامنی منجر به اخلال در روند برگزاری انتخابات قاطعانه برخورد می‌شود.
انتخابات،قضايي،دستگاه،برخورد،قانوني،سياسي،اسلامي،جناحي،خودداري،…

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمدرضا مترقب شب گذشته در نشست هم‌اندیشی مشارکت حداکثری در انتخابات که با حضور مسئولان ارشد، ائمه جمعه، نمایندگان احزاب و گروه‌های سیاسی در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: براساس قانون، سازوکار قانونی دستگاه قضایی بر امر انتخابات، از طریق نظارت دادستان‌ها بر هیئت‌های اجرایی انتخابات شهرستان‌ها صورت می‌گیرد.
وی افزود: دستگاه قضایی بر اساس تکالیف قانونی و تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه از برخورد جناحی و فکرهای سیاسی موجود در کشور پرهیز کرده و از اعمال نظر شخصی در امر قضاوت خودداری می‌کند.
رئیس کل دادگستری استان کردستان با بیان اینکه تاکنون در دستگاه قضایی موردی مبنی بر برخورد جناحی و سیاسی اتفاق نیفتاده است، تصریح کرد: دستگاه قضایی بر اساس مقررات قانونی، از آرای مردم و انتخابات آزاد مردم حمایت کرده تا با نظارت کامل، «انتخابات سالم و صحیح» برگزار شود.
وی با بیان اینکه با هرگونه ناامنی منجر به اخلال در روند برگزاری انتخابات با کمک دستگاه‌های امنیتی و ‌انتظامی همچون گذشته با قاطعیت برخورد می‌شود، گفت: ما همگی بر کشتی محکم نظام اسلامی قرار گرفته و اگر کلامی یا رفتاری منجر به ایجاد اختلال در فرآیند انتخابات شود، شرعاً قابل قبول نبوده و مواخذه دنیوی و اخروی را به‌دنبال خواهد داشت.
مترقب خاطرنشان کرد: همه باید دارای رفتار وحدت‌آفرین بوده و ‌از ایجاد تفرقه خودداری کرده تا با برگزاری انتخابات باشکوه، بار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقشه بر آب کنیم.
انتهای پیام/487/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 953631 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.